מאמרים2018-10-27T17:12:22+00:00

מאמרים בנושא עיצוב פנים

מאמרים בנושא עיצוב פנים ואדריכלות פנים המובאים כאן ע”י זוהרה קליין בעלת ותק רב ועשיר. המתמחה בעיצוב בתים פרטיים ודירות יוקרה.

עיצוב דירה מקבלן

כל העצות, הרעיונות הטיפים עיצוב דירה מקבלן שלא חשבתם עליהם.
המאמר בא לפתוח את הנושא להבנת הצרכים שתתקלו בה ב”תקופת ההמתנה”.
בכך תמעיטו את האכזבות וה”אי דיוקים” הכרוכים לא פעם בתהליך
בניית דירת המגורים.
מניסיוני הרב כמעצבת פנים ומתכננת דירות קבלן נתקלתי לא אחת
בדיירים שלא ידעו את החוקים ואת הליך ושלבי התהליך.

איך לבחור קרמיקה לחדר האמבטיה?

מגוון אריחי קרמיקה בחנויות ואצל היבואנים כה רב ומפתה.
נסו להיכנס לאחת החנויות וישר הבלבול, מה לבחור?
האם האריחים שהקבלן מספיקים או שנצטרך לשדרג?
מהu התקציב הנדרש? מה יתאים ויותר נכון לבתינו? ועוד ועוד.
לכן אנסה במאמר זה לתת תשובות ופתרונות לנושא משמעותי זה.

איך בוחרים מעצבי פנים מובילים

מחפשים מעצב פנים שיוביל אתכם בביטחון ובשלווה?
השוק מוצף במעצבי פנים, הרשימה מבלבלת, אין צורך להיכנס לפניקה. הנה כמה טיפים מועילים לבחירת מעצב הפנים האידאלי עבורכם. באם תגוללו את הדף למטה תוכלו לקבל מצגת לתהליכי שלבי העבודה של מעצב פנים המתמחה בעבודתו ובעבודה מורכבת ומדויקת.

שיפוץ דירה | שיפוץ בית פרטי

הכנת שיפוץ בית ולמעברי דירות, רבים פותחים בתהליך שיפוץ ביתם
עם הכוונה מקצועית שהכרחית ומהווה את החוט התכנוני והעיצובי
המקשר בין השיפוצניקים והקבלנים בתהליך שיפוץ דירה או הבית הפרטי.

עיצוב פנים ולייף סטייל

כשתהליך של עיצוב פנים יוצא לדרך, אנחנו מגדירים את הצרכים האישיים שלנו במרחב, כיצד הוא יבטא את סגנון החיים שלנו, איך לשבץ בו את הטאץ’ האישי שייחד את הבית ויהפוך אותו לבית “שלנו” וכמובן, שואפים לייצר תוצאה נקיה שהיא מקום של סגנון ודרך חיים.
כיצד עושים זאת? הנה מספר צעדים שיאפשרו לכם לשלב את הלייף סטייל שלכם בבית. ממש כמו בתכנון מלתחת אופנה: האביזרים הם אלה שהופכים את ההופעה לבלתי נשכחת!

עיצוב סלון

חשוב לבחור קו מנחה לעיצוב הכולל של החלל כדי שתוכלו לרהט אותו לפי הסגנון המבוקש. אם חשקתם בסגנון האורבני הנקי, שימוש רב במתכת, פרזולים, בטון מוחלק ועוד. בסגנון אקלקטי, תוכלו לבחור אוסף של פריטים מתקופות זמן שונות ובסגנונות מגוונים, אם הלכתם על הסגנון הטבעי – רהיטים כפריים בניחוח פרובנס, התחילו מאריחי הריצוף, המשיכו לרהיטים ומשם לווילונות ולאביזרים המשלימים.

יבוא תכולת בית מסין

ישנם צרכנים המעדיפים לרכוש את תכולת ביתם החדש בסין, מפאת כמות ההיצע והמבחר האדיר ולפעמים גם המחיר קורץ אל מעבר לים, ועל כך המאמר מנקודת מבט אובייקטיבית ומקצועית כמעצבת ומתכננת המלווה משפחות בבניית ביתם בישראל, ובנוסף משמשת כמלווה לרכישות תכולת ביתם בסין.

דלתות כניסה מעוצבות בעיצוב הבית

הדלתות מהוות פריט עיצובי חשוב מאוד בעל תרומה משמעותית בעיצוב החלל ומעבר לפונקציונליות שלהן, הן גם מהוות אלמנט אסתטי. אם בעבר הדלתות לא נחנו במראה אטרקטיבי, הרי שכיום עולם הדלתות הוא עולם ומלואו שופע דגמים חדשניים בעיצובים עדכניים בעבודות נגרות בהתאמה אישית, כך שכל צורך עיצובי זוכה לדלת בעלת מראה מרגש.

ברזים תרמוסטטים בדירות חכמות

אביזרים בחדרי הרחצה אמורים לספק לנו נוחות שימוש, ביטחון במוצרים כגון ברזים תרמוסטטים שהחלטתי לשים דגש בגלל הבטיחות, החיסכון ונוחות השימוש. אחד הפחדים של דיירים בעיצוב חדרי אמבטיה בהם ישתמשו גם ילדים צעירים היא שהילדים נוטים לגעת בברזים וכשאלה חמים הם עלולים גם לקבל כוויה.
לפניכם מספר פונקציות חשובות שיש בברזים תרמוסטטיים וכיצד הם יסייעו לכם בעיצוב ובהפקת מקלחות נעימות ובטוחות יותר. .

עיצוב פנים ביום אחד

מהלך שנותיי הרבות כעוסקת במקצוע עיצוב פנים וכמתכננת גיליתי דבר
מדהים וחוויתי, המשפט “אורח לרגע רואה כל פגע” ובייחוד של עין מקצועית כך למעשה נולד הרעיון של עיצוב ורענון הבית בזמן קצר ביותר של מספר שעות.

במספר שעות נוכל להגדיר מה אפשר לעשות, לרענן ולשנות את האווירה. גם בנושא זה ישנם מספר אפשרויות:

אדריכלי פנים בבדק בית

אדריכל פנים יבקר את כל עבודות הבנייה והפנים בדירה או הבית, וגם אם אתם סומכים על הקבלן, הרי שלפעמים מתוך חוסר תשומת לב לגימורים ישנה הזנחה שעלולה לגרום נזק רב בהמשך. למשל, הגבהה לא תקנית של אריחים, מרווחים לא מדויקים בין נקודות חשמל, תעלות ניקוז שלא שולבו כמו שצריך ועוד. מעצב פנים יוכל לעבור על כל חלק וחלק בבית ולבחון מקרוב האם קבלתם את המקסימום האפשרי ולוודא שהבית שלכם אכן עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר עד הגימור האיכותי ביותר.

צמצום, זה שם המשחק

העיצוב המינימליסטי מתאפיין בעיקר בקווים נקיים, ישרים, ובכמה שפחות צבעים.
היה זה הארכיטקט ג’ון פאוסון שהפך את המינימליזם לדגל שלו. הוא טען שכמה שיש פחות אלמנטים בבית, כך יש פחות הסחת דעת לדברים הפחות חשובים. ברמה הפילוסופית המטרה היא ליצור תשומת לב לדברים, שלא שמת לב אליהם קודם. זה בכלל התחיל על יסודות הבאהאוס. חלל המגורים הפך יותר ויותר קטן, ומעצבי הפנים הפכו יותר ויותר יצירתיים. חלל קטן יכול להראות הרבה יותר גדול בעזרת העיצוב הנכון, וניצול מקסימלי של החלל.

סטיילינג מכירת בית

הסטיילינג לבית לפני מכירת נכס או איך שנקרא בשמו המרצועי סטייג’ינג נכנס לישראל בשנים האחרונות ומהווה פריצת דרך במכירת בית בישראל.

ממש מדהים לשמוע מהתגובות ומהחוויות של לקוחות שמכרו ביתר קלות ובכסף רב יותר את ביתם.

אדריכל פנים לבניה מושלמת

חשיבות הולכת ומאדירה בימינו את העוסק בשיווי המשקל החללים
הקירות הפנימיים בתוך הבית ואו הדירה הנקרא אדריכל פנים.
אדריכל המלווה את ביתכם חייב להיות בעל רקע מתאים, בעל כריזמה
אמנותית וביצועית והחלק החשוב ביותר ניסיון בעבודתו.

עיצוב בתים פרטיים והתאמה לסגנון החיים

אין חיה כזאת זמן אידיאלי ונכון לעיצוב בתים ורבים מאתנו מעוניינים לשפץ ולעצב את הבית כדי לחדש את החלל ולרענן את האווירה.
סדר עדיפויות וביטויו במרחב בתהליך עיצוב בית ניקח בחשבון את צרכי הדיירים: האם הילדים עזבו את בית ההורים וכעת אתם מעוניינים להרחיב את חדר השינה (master) על חשבון חדרי הילדים או ליצור חדר אמבטיה צמוד ופרטי או להגדיל את חדר האמבטיה, האם להפך – הצטרף למשפחה ילד נוסף וזה הזמן ליצור חלוקה חכמה יותר של חדרים ולמקסם את השטח כך שלכל ילד יהיה חדר משלו?

עיצוב בית אחרי אובדן בן או בת הזוג

עיצוב פנים אחרי התמודדות אובדן בן או בת הזוג הינה אחת האפשרויות המרעננות ליצירת רעננות, התמודדות ויצירת שינוי. זוהרה קליין מעצבת פנים ותיקה מתמודדת לא אחת עם השאלה הזאת ונותנת מספר טיפים לנושא.

סרטונים לצפיה

 

 

גלריה עיצוב בתים ודירות

בתים פרטיים

גלריה מטבחים

תמונות מטבחים

גלריה עיצוב תאורה

תאורה מעוצבת

גלריית חדרי רחצה

שלחו לנו וואטסאפ
שינוי גודל גופנים
ניגודיות