אדריכלות פנים2021-03-01T10:43:04+02:00

מעצבי פנים

אדריכלות פנים וליווי פרויקטים

תכניות אדריכליות לפני ואחרי


אדריכלות פנים מדוע ולמה ?

אדריכלות פנים עוסקים בשיווי המשקל בין החללים הפנימיים בתוך המבנה.

בואו נבדוק ערך בויקפדיה : “עיצוב פנים הוא תחום התמחות באדריכלות העוסק בתכנון ובשינוי חללים פנימיים במבנים” . תכנון אדריכלות פנים התפתח החל מהמאה ה-20 והגיע מתוך תחום אדריכלות – תחום נרחב ללא ספק ולכן התפצלו הדרכים: מצד אחד אדריכלות – אדריכלות חוץ – ומצד שני והתמקצעות בתחום אדריכלות פנים.
שימו לב!! לא כל מעצב פנים הוא אדריכל פנים.

סיפור אישי “ביתו של האדם מבצרו”

ביתו של אדם הוא מבצרו ובהתאם לאחד השירים הפופולריים בישראל “אדם בתוך עצמו הוא גר”, אדריכל פנים או מעצב נדרש לספר את הסיפור האישי של המשפחה באמצעות עיצוב ייחודי. יש לשקף את קשת הגוונים ואת כל המאפיינים הייחודיים של כל אחד מבני המשפחה, תוך קשירת המאפיינים לכלל סיפור ייחודי, מעניין ומרתק. כך, הבית מעניק אווירה הרמונית ייחודית לכל הדיירים וניתן לחוש זאת היטב כאשר מגיעים לבקר בבית. חשוב לזכור כי מאחורי כל תכנית אדריכלית ועיצובי עומד סיפור אישי ולכן תפקיד אדריכל הפנים להתמקד בכל הפרטים, ולו הקטנים ביותר.

עיצוב ואדריכלות פנים מעניקה לא אחת אווירה מיוחדת שמתאימה לאורח החיים של בני המשפחה תוך התחשבות במגמות ובטרנדים מעולם עיצוב הבית. כך לדוגמה, אם עד לפני מספר שנים נהגו לעצב את הבית עם טיח דקורטיבי הרי כיום חזר לאופנה השימוש בטפטים והטרנד החם הוא עיצוב קיר דומיננטי בסלון, בחדר השינה או בפינת האוכל עם חיפוי אבן טבעית. למעשה, אפשרויות העיצוב הן רבות ולכן חשוב כי אדריכל הפנים יאפיין את המשפחה כדי להתאים עבורה את העיצוב המתאים לה ביותר, תוך ביצוע ברמה גבוהה, מתן דגש על פרטים קטנים וגדולים כאחד, ויצירת סביבת מגורים מותאמת אישית ובה מרחב לכל אחד מבני המשפחה.

אדריכלות פנים ובתים יפים  – מדוע כדאי?

ברבות שנותיי בעבודתי והניסיון שרכשתי הבנתי את חשיבות הנושא והתמחיתי בחלוקה נכונה יותר של החלל תוך יישום ופיתוח יכולות אישיות ורגשיות כאדם חושב ויוצר מציאות המהוה יתרון משמעותי בבניה ובתכנון בית או דירת החלומות שלכם. כמו כן שמה דגש על איזון החלל דבר בעל חשיבות גבוהה כשבאים לחלק את השטח או להוריד חדר אחד לטובת חלל הסלון, תוך כדי שילוב פונקציונאלי רב.
בידול הסטודיו מיתר משרדי אדריכלי הפנים היינו בניתוח ותרגום צורכי הלקוח ומתן פתרונות וגימור בסל אחד וזאת תוך מתן שירותי “אין האוס”, הניתנים בדרך כלל על ידי גורמי חוץ, תוך ליווי יסודי, החל מקבלנים, מהנדסים, נגרים ועד לביצוע הדמיות מפורטות. דבר המבטיח את התוצאה הסופית ואת שביעות רצונו הגבוהה של הלקוח.

.סטודיו אדריכלות פנים ועיצוב עוסק:

  •   תכנון חללים מבראשיתם בבית פרטי ובדירות.
  •   תכנון המרחב הפנימי.
  •   תכנון ועיצוב תאורה וחשמל חכם.
  •   תכנון נגרות ותכנון מטבח.
  •   הגשת תכניות עבודה מקיפות לקבלנים ומכרזים.
  •   הגשות כתבי כמויות.
  •   ליווי קבלן מוסמך + ביטוח .
  •   ולפיניש סטיילינג מקצועי.
  •   עד קבלת המפתח.
לגלריה אדריכלות פניםהתמחות בנושא אדריכלות פנים, עיצובי דירות ובתים פרטיים, הכולל ביקורות בניה וליווי עליון לפרויקטאדריכלות פנים ועיצוב רבות לה

תפקידו של אדריכל הפנים לתכנן היטב את סביבת המגורים בהתאמה לפרמטרים חשובים כמו מידות הבית והחדרים, תאורה טבעית, מיקום פתחי הכניסה, מיקום החלונות, פתרונות אחסון ואורח החיים של בני המשפחה, וכמובן במסגרת התקציב המוגדר מראש. אדריכלות פנים ועיצוב למשפחה הנוהגת לארח בסלון ובמטבח שונה מעיצוב הבית לזוג צעיר ורומנטי, למשפחה רוחנית או למשפחה השמה דגש רב על בריאות וטבע. מאחר ויש פנים רבות לעיצוב הפנים יכול האדריכל להציע תכנית אדריכלית מותאמת אישית המשקפת את ערכי ואישיות בני המשפחה, לדוגמה עיצוב הבית בחומרים טבעיים ואווריריים למשפחה המעוניינת לקרב את הטבע לבית וליהנות ממראה חי וטבעי.

על אדריכלי הפנים להפגין כישורים רבים על מנת להתאים את סביבת המגורים באופן מושלם למאפייני הדיירים ובהתאמה לאורח חייהם ולסביבת המגורים בעידן המודרני. לכן, עליהם להתמקד בתכנית פנים הבית בפרטים רבים וקטנים הדורשים התייחסות ודיוק רב, ולכן ויש לעצב את סביבת המגורים לפרטי פרטים.

יש פנים רבות לתחום אדריכלות ועיצוב פנים אך המטרה היא להשיג איזון בין צרכי ואישיות הדיירים לעיצוב הבית אותו מתכנן אדריכל הפנים. הבית משמש את בני המשפחה וחשוב כי ישקף היטב את אורח חייהם ויעניק סביבה אישית לכל אחד מהדיירים תוך שמירה על קו עיצובי מנחה ועל הרמוניה נעימה. בשנים האחרונות ניתן לראות טרנדים רבים הולכים וחולפים בתחום אדריכלות הפנים ועיצוב הפנים. יחד עם זאת, ישנם כללי עיצוב שאינם חולפים ונעלמים וכן ישנם טרנדים ששבים מהעבר כמו טרנד העיצוב בסגנון הרטרו והסגנון הקלאסי שעידן קצת את הלבוש והכובד.

על אדריכלי הפנים להפגין כישורים רבים על מנת להתאים את סביבת המגורים באופן מושלם למאפייני הדיירים ובהתאמה לאורח חייהם ולסביבת המגורים בעידן המודרני. לכן, עליהם להתמקד בתכנית פנים הבית בפרטים רבים וקטנים הדורשים התייחסות ודיוק רב, ולכן ויש לעצב את סביבת המגורים לפרטי פרטים.

התמחות אדריכלי פנים בתחומים רבים

אדריכל פנים מתמצא בתחומים רבים ובתכנית העיצוב עליו לגעת בתחומים כמו נגרות, תאורה, שיטות וחומרי בנייה, אינסטלציה, צבע, ריהוט וטקסטיל. האדריכל מכין תכנית עיצוב מפורטת שמנחה את בעלי המקצוע בהתאמה לדרישות ולמאפייני המשפחה ובהתאם למגבלות התקציב. כמו כן, עליו ליצור שפה עיצובית ייחודית המשקפת את המשפחה תוך התאמת חלל הבית לצורכי המשפחה, משימה הדורשת מקצועיות וחשיבה לעומק גם בנושאי יעילות אנרגטית. כאמור, לתחום עיצוב ואדריכלות הפנים פנים רבות ותפקידו של האדריכל לממש את חלומותיו של הלקוח לכלל תכנית עיצוב מפורט ועדכני התואמת את אורח חייו של הלקוח. אדריכלית פנים מתכננת תכנון אדריכלי בדירת יוקרה בתל אביב – ניסיון רב.

ניסיון בעבודת אדריכלות פנים – כיצד עובד?

אני מביאה בעבודתי טכניקות שונות ומיומנות שרכשתי של תכנון ועיצוב פנים ע״פ דרישת הלקוח בד בבד עם מקצועיות חסרת פשרות לתכנון ושיווי משקל של החללים וזאת לאחר הבנת הצרכים וסגנון האישי של הלקוח ואולי גם הוספת חדר עבודה בתוך הבית עם פרטיות שלא תעיק על שאר בני המשפחה. כפי שאתם רואים כאן באה לידי ביטוי הפסיכולוגיה האנושית הרגישות והכרת האדם הניצב מולי יחד עם תקשורת והקשבה.
אתכנן לכם את אזור המטבח, פינת האוכל, מיקום קבלת האורחים והאירוח, חדרי האמבט, שירותי האורחים חדרי השינה והאירוח – ואתאים אותם לנוחות ולפונקציונליות כך שתכנון בית ביתכם שעובד בשבילכם ובית מעוצב שידברו אודותיו.

לכן מומלץ להיעזר באדריכלים מובילים ומומלצים לאיזון החלל ולתכנון דירותיכם ובכך תרוויחו מקצועיות, חסכון בזמן, חסכון בכסף ועגמות נפש למכביר.

זוהרה קליין אדריכלות פנים ועיצוב פנים מתמחה כבר שנים רבות בביצוע מגוון רחב של פרויקטים בתחום אדריכלות פנים ברחבי הארץ. ביצוע עבודת אדריכלות פנים מקצועית ואיכותית מקנה לבית החדש או המשופץ שלכם מראה עיצובי חדש ומרענן.לגלריה אדריכלות פנים – עיצוב דירות ובתים פרטיים


אדריכלות פנים בדירה חדשה מקבלן

תכנון פנים לפני ואחרי אדריכלות פנים

אדריכל פנים בביקורת בשטח

אדריכל פנים בביקורת בשטח
התמחות בנושא אדריכלות פנים, עיצובי דירות ובתים פרטיים, הכולל ביקורות בניה וליווי

אדריכלית פנים מתכננת תכנון אדריכלי בדירת יוקרה בתל אביב - ניסיון רב התמונה מצעירותי .

 מעצבת פנים בתים פרטיים | דירות שכייף לגור בהם