עיצוב פנים2020-12-16T00:12:46+02:00

מעצבי פנים

עיצוב פנים 
לפרויקטים חדשים לחץ כאן

עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מודרני קובע את האווירה בבית. משפיע על התחושה שהבית ישרה על דייריו הקבועים, ועל הרושם שיותיר בלבם של האורחים וקרובי המשפחה הבאים להתארח. “כמתכננת וכמעצבת פנים חלק מהמחויבות האישית האינטגריטי שלי, מאפשרת מימוש הפוטנציאל הטמון בבית ומתן בחירה אישית של כל אחד ואחד מלקוחותיי שנבחרים בקפידה”.

עיצוב פנים עוסק בארגון החלל של הבית, בפרקטיקה ובפוטנציאל. במציאת מקומות אחסון ועיצוב החל מרהיטים מתאימים לחלל ולסגנון העיצובי , חלונות ודלתות, דרך גופי תאורה הקובעים את האווירה בחלל, נישות טקסטורות וצבעים על הקירות, ועד לאגרטל מיוחד או פסלון בספרייה אשר מוסיפים את המגע האישי והמיוחד שלכם. שילוב הצבעים שנדבר עליהם עוד רבות.

מתי כדאי לפנות למעצב פנים

“אם אתם בונים בית, כדאי שתפנו למעצב עוד בשלב התכנון האדריכלי החיצוני. כך שיהיה תיאום מקסימלי בין עיצוב הבניין עצמו, אדריכלות הפנים – עיצוב החלל, ועיצוב הפנים”.
“אם אתם משפצים דירה קיימת, פנו למעצב הפנים לפני תחילת השיפוץ. זאת כדי שיוכל להנחות את בעלי המקצוע שיעבדו בדירה בהתאם לתכנית שהוחלטה. על מנת שכל האלמנטים שישולבו בבנייה יתמכו ברעיון עיצוב הפנים הכללי. ככל שהפנייה למעצב הפנים נעשית בשלב מאוחר יותר, כך קטנות אפשרויות העיצוב שניתן ליישם”.

כל אדם נושא בליבו תמונה של בית שהוא המענה האולטימטיבי לצרכיו הרגשיים והפיזיים. ועם זאת, רבים מאתנו מוצאים עצמם גרים בבתים שאינם תואמים את התמונה הפנימית שלהם. חלקנו לא מצליחים לראות אותה בכלל. חלקנו דווקא יודעים מה הם רוצים, אך לא יודעים כיצד לממש זאת, ואחרים מנסים לממש את תמונת הבית האולטימטיבית שלהם, אך נתקלים בקשיים רבים בדרך – היכן למצוא את הפריטים הנכונים, איך ניתן לחסוך בעלויות, התאמת הצבעים והפריטים וכיצד להכניס את כל הפנטזיה בחלל הנתון של הדירה. הרי זאת תורה שלמה שלא לומדים אותה ביום אחד ועל רגל אחת לכל דבר יש כללים וחוקים ודרוש לכך הרבה מאוד ניסיון ולהכיר את הלקוח.

פרט קטן שמשנה הכל באומנות עיצוב פנים

פרט קטן שמשנה הכל באומנות עיצוב פנים

מזנון ספריה מודרני

מזנון ספריה מעוצבת

כיצד תבחרו את מעצב הפנים 

 עבודה עם מעצב בעבודת עיצוב פנים דורשת פתיחות. נכונות לשמוע ולהשמיע אך התוצאות מדברות בעד עצמן. במהלך העבודה נוצר סוג מסוים של אינטימיות בין המעצב והלקוח. לכן, בבואכם לבחור את מעצב הפנים שלכם, תנו את דעתכם לאינטראקציה הראשונית ביניכם – עליכם להרגיש נינוחים ביותר, ועל התקשורת ביניכם להיות טובה וברורה. רצוי שהמעצב שיעבוד אתכם יהיה כזה שעבודותיו הקודמות מדברות אליכם.
– עליכם לוודא שיש לבעל המקצוע שבחרתם או שאתם עומדים לבחור את הניסיון המוכח לעבודתכם. בכך יחסך לכם הרבה הרבה זמן , תקציב, וויכוחים וכעסים מיותרים.
במשך השנים ובניסיון הרב שרכשתי התמקצעתי להתאים את גוף התאורה הנכון לחדר, היכן להשיג את הפריטים המיוחדים שיאמרו את האמירה האישית שלכם, וכיצד לשלב בתוך כל אלו פתרונות בית חכם, ומערכות שמע ומולטימדיה משוכללות, לכן תנו למעצב לדבר במיוחד בפגישת ההיכרות הראשונה ותבחינו מתחת לפני השטח מה יש לו להציע.

מעצב פנים טוב, ידע כיצד לעזור לכם לחדד ולמקד את התמונה של בית החלומות שלכם. המעצב ישוחח אתכם ויכיר את צורכיכם והעדפותיכם, ילווה אתכם, יידע להצביע על נקודות שבוודאי לא נתתם עליהן את הדעת. לא ינוח עד שתתקבל תמונה ברורה, על פיה ניתן יהיה להתחיל בעבודת עיצוב פנים נכונה ושלווה. לאחר מכן, יבחן המעצב את הדרך בה ניתן לקבל את התמונה המבוקשת בחלל הנתון של ביתכם. לאחר שירטוט והסכמה על התכניות, ינחה את בעלי המקצוע כיצד לפעול על פי התכנית. “אחד התפקידים החשובים שלי כמעצבת, הוא לקחת את החלום שלכם ולפרוט אותו לפרטים שיעבדו בצורה פונקציונלית, כך שהבית מלבד היותו יפה ומרשים, ישרת אתכם בנוחות וביעילות בחיי היומיום”.

קסם עיצוב פנים מוביל

תפקיד מעצב פנים להאיר את תשומת לבכם לנושא זה או אחר, למשל: פעמים לא מעטות ישנן טעויות עיצוביות – אדריכלות עיצוב פנים – שלאורך זמן אם לא תתנו את דעתיכם על כך תתחרטו עליהן. כנ”ל בנושאי הנדסת אנוש בעיות ומגבלות וכו’. כן מתחשב ובודק כל פרט בין אם קטן או גדול, בכדי ליצור אווירה של נינוחות ונועם.  ופורטת לכדי ריהוט, צבע, תאורה נכונה, וכל מרכיב הכרחי פרטים ומשלבת בין רצונות, חלו נוסף ואקסוסריז שאין כל ספק שיוצרים את האווירה הסופית הנכונה והרצויה.

הקסם הגדול של עבודת עיצוב פנים הוא יצירת החזון הברור של בית החלומות של הלקוח, וכנ”ל הגשמתו. השמחה הגדולה במקצוע, היא לראות את הלקוחות מאושרים בביתם החדש. “במסגרת עבודתי, אני מכירה את הספקים הנכונים, את הטרנדים העכשוויים ואת החידושים האחרונים בתחום עיצוב הבית. בנוסף, אני יודעת כיצד לעצב את הבית בכל סגנון שיתאים לכם. בין אם מדובר בסגנון כפרי רומנטי, בסגנון אורבני נקי או כל סגנון אחר. כל בית הוא סיפור חדש, ואשמח לעבוד אתכם, לעצב את ביתכם על פי הסיפור שלכם, ולהגשים לכם את החלום ולהפכו למציאות. וחשוב לא פחות מלווה את תהליך הבנייה והשיפוץ, עד שהבית מוכן עבורכם”.

                                                                                                                             באדיבות זוהרה קליין – עיצוב פנים

עיצוב פנים במגוון סגנונות

עיצוב פנים במגוון סגנונות

לגלריה עיצוב פנים במיטב הסגנונות
עבור למעלה