עיצוב פנים2018-10-17T00:01:15+00:00

עיצוב פנים

עיצוב פנים קובע את האווירה

עיצוב פנים קובע את האווירה בבית, משפיע על התחושה שהבית ישרה על דייריו הקבועים, ועל הרושם שיותיר בלבם של האורחים וקרובי המשפחה הבאים להתארח. כמתכננת וכמעצבת פנים חלק מהמחויבות האישית האינטגריטי שלי המאפשרת מימוש פנטזיית והפוטנציאל הבית והבחירה האישית של כל אחד ואחד מלקוחותיי שנבחרים בקפידה.

עיצוב פנים עוסק בארגון החלל של הבית, במיקסום הפוטנציאל, במציאת מקומות אחסון, ועיצוב החל מרהיטים מתאימים לחלל וסגנון העיצובי , חלונות ודלתות, דרך גופי תאורה הקובעים את האווירה בחלל, נישות טקסטורות וצבעים על הקירות, ועד לאגרטל מיוחד או פסלון בספרייה אשר מוסיפים את המגע האישי והמיוחד שלכם. שילוב הצבעים שנדבר עליהם עוד רבות.

מתי כדאי לפנות למעצב פנים

אם אתם בונים בית, כדאי שתפנו למעצב עוד בשלב התכנון האדריכלי החיצוני, כך שיהיה תיאום מקסימלי בין עיצוב הבניין עצמו, אדריכלות הפנים – עיצוב החלל, ועיצוב הפנים. כמו כן, אם אתם משפצים דירה קיימת, פנו למעצב הפנים לפני תחילת השיפוץ, כדי שיוכל להנחות את בעלי המקצוע שיעבדו בהתאם לתכנית, וכן, על מנת שכל האלמנטים שישולבו בבנייה יתמכו ברעיון העיצובי הכללי. ככל שהפנייה למעצב הפנים נעשית בשלב מאוחר יותר, כך קטנות אפשרויות העיצוב שניתן ליישם.

התמקצעתי במשך השנים ובניסיון הרב שרכשתי להתאים את גוף התאורה הנכון לחדר, היכן להשיג את הפריטים המיוחדים שיאמרו את האמירה האישית שלכם, וכיצד לשלב בתוך כל אלו פתרונות בית חכם, ומערכות שמע ומולטימדיה משוכללות.
כל אדם נושא בליבו תמונה של בית שהוא המענה האולטימטיבי לצרכיו הרגשיים והפיזיים, ועם זאת, רבים מאתנו מוצאים עצמם גרים בבתים שאינם תואמים את התמונה הפנימית הזו. חלקנו לא מצליחים לראות אותה בכלל, חלקנו דווקא יודעים מה הם רוצים, אך לא יודעים כיצד לממש זאת, ואחרים מנסים לממש את תמונת הבית האולטימטיבית שלהם, אך נתקלים בקשיים רבים בדרך – היכן למצוא את הפריטים הנכונים, איך ניתן לחסוך בעלויות, התאמת הצבעים והפריטים וכיצד להכניס את כל הפנטזיה בחלל הנתון של הדירה. הרי זאת תורה שלמה שלא לומדים אותה ביום אחד ועל רגל אחת לכל דבר יש כללים וחוקים ודרוש לכך הרבה מאוד ניסיון ולהכיר את הלקוח.

כיצד תבחרו את מעצב הפנים שלכם

 עבודה עם מעצב פנים דורשת פתיחות ונכונות לשמוע ולהשמיע. במהלך העבודה נוצר סוג מסוים של אינטימיות בין המעצב והלקוח. לכן, בבואכם לבחור את מעצב הפנים שלכם, תנו את דעתכם לאינטראקציה הראשונית ביניכם – עליכם להרגיש נינוחים ביותר, ועל התקשורת ביניכם להיות טובה וברורה. רצוי שהמעצב שיעבוד אתכם יהיה כזה שעבודותיו הקודמות מדברות אליכם.
– עליכם לוודא שיש לבעל המקצוע שבחרתם או שאתם עומדים לבחור את הניסיון המוכח לעבודתכם. בכך יחסך לכם הרבה הרבה זמן , תקציב, וויכוחים וכעסים מיותרים.

מעצב פנים טוב, ידע כיצד לעזור לכם לחדד ולמקד את התמונה של בית החלומות שלכם. המעצב ישוחח אתכם ויכיר את צרכיכם והעדפותיכם, הוא ידע להצביע על נקודות שאולי לא נתתם עליהן את הדעת, ולא ינוח עד שתתקבל תמונה ברורה, על פיה ניתן יהיה להתחיל בעבודת עיצוב פנים נכונה. לאחר מכן, יבחן המעצב את הדרך בה ניתן לקבל את התמונה המבוקשת בחלל הנתון של ביתכם. אחרי שישורטטו התכניות על הנייר, ינחה את בעלי המקצוע כיצד לפעול על פי התכנית. כאשר אני נפגשת עם לקוחות, אני מקשיבה לצורכיהם, לדעותיהם ולהעדפותיהם, ומתוך ההיכרות שנוצרת, מתגבש חזון וצורך על פיו נעצב את הבית.

אחד התפקידים החשובים שלי כמעצבת, הוא לקחת את החלום שלכם ולפרוט אותו לפרטים שיעבדו בצורה פונקציונלית, כך שהבית מלבד היותו יפה ומרשים, ישרת אתכם בנוחות וביעילות בחיי היומיום. כמו כן, לפעמים יש טעויות עיצוביות – במבנה ובפרטים – שלאורך זמן תתחרטו עליהן, ותפקידי כמעצבת הפנים שלכם, להאיר את תשומת לבכם לנושא זה או אחר. בעבודתי אני נפגשת ומשוחחת ויוצרת אינטגרציה נכונה, עד שמתבהרים הרצונות והצרכים של בני הבית, לאחר מכן מעבדת את התוכן לפרטי פרטים ומשלבת בין רצונות, חלומות, תקנים, הנדסת אנוש בעיות ומגבלות וכו’. כן מתחשבת ובודקת כל פרט בין אם קטן או גדול, בכדי ליצור אווירה של נינוחות ונועם.  ופורטת לכדי ריהוט, צבע, תאורה נכונה, וכל מרכיב הכרחי נוסף ואקסוסריז שאין כל ספק שיוצרים את האווירה הסופית הנכונה והרצויה.

לאחר ששורטטו התכניות שמסוכמות, מלווה את תהליך הבנייה והשיפוץ, עד שהבית מוכן עבורכם. הקסם הגדול של עבודת מעצב הפנים הוא קודם כל יצירת החזון הברור של בית החלומות של הלקוח, ואחר כך, הגשמתו. השמחה הגדולה במקצוע, היא לראות את הלקוחות מאושרים בביתם החדש. במסגרת עבודתי, אני מכירה את הספקים הנכונים, את הטרנדים העכשוויים ואת החידושים האחרונים בתחום עיצוב הבית. בנוסף, אני יודעת כיצד לעצב את הבית בכל סגנון שיתאים לכם, בין אם מדובר בסגנון כפרי רומנטי, בסגנון אורבני נקי או כל סגנון אחר. כל בית הוא סיפור חדש, ואשמח לעבוד אתכם, לעצב את ביתכם על פי הסיפור שלכם, ולהגשים לכם את החלום ולהפכו למציאות.
עיצוב פנים

עיצוב פנים במגוון סגנונותלגלריה עיצוב פנים במיטב הסגנונות

סרטונים לצפיה

 

 

גלריה עיצוב בתים ודירות

בתים פרטיים

גלריה מטבחים

תמונות מטבחים

גלריה עיצוב תאורה

תאורה מעוצבת

גלריית חדרי רחצה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות