בוחרים מעצבי פנים מובילים2023-12-16T16:58:47+02:00

מעצבי פנים מובילים

מעצבי פנים מובילים בארץ

מעבודתם של מעצבי פנים מובילים

איך בוחרים מעצבי פנים מובילים

מעצבי פנים? מתלבטים? משפצים את הדירה – זאת שאתם גרים בה כבר שנים, או זאת שרכשתם ממש בימים אלה.

עכשיו מגיעה השאלה הלא פחות חשובה: מי נבחר בתוך רשימה של מעצבי פנים שדליתם מתוך אתרי האינטרנט המרובים, ומי ובעל ניסיון רב?  או האם לעשות זאת לבד - זאת גם שיטה שפחות מומלצת. אם יש לכם אשליה שבלי מעצבי פנים מובילים ומיומנים זה יעלה לכם פחות, יש סיכוי גדול שלא לקחתם הכול בחשבון.

למשל את הריצות בין בעלי מקצוע, שמבטחים הבטחות ונעלמים, שמחליטים על מחיר וחורגים. בטח לא לקחתם בחשבון את הפסד ימי העבודה, בחירת חומרים מקרמיקה ועד ברזים ודלתות, החלטות חשובות כמו הריסת קירות ובנית קירות. הרבה עגמת נפש, הרבה בלבול מוח. כדאי שתשקלו למסור את השיפוץ למישהו שמבין בזה וזה מקצועו. בהקשר למעצב מתחיל כאן יש עם זה בעייתיות מסוימת, אין כל ספק שמעצב פנים מוביל ידע לקחת בחשבון את כל הרגקטים והטעויות שיכולות להיווצר כאשר מעצב מתחיל בתחילת דרכו.

אין כל ספק שבמקרה זה ניסיון רב חשוב לאין שיעור - הזול הוא בד"כ היקר.

טיפים לבחירת מעצבי פנים מובילים

השוק מוצף במעצבי פנים, הרשימה מבלבלת, ואין צורך להיכנס לפניקה. הנה כמה טיפים מועילים לבחירת מעצב הפנים מתוך רשימת מעצבי פנים שיהווה את האידאל עבורכם.
באם תגוללו את הדף למטה תוכלו לקבל מצגת לתהליכי שלבי העבודה של משרד מעצבי פנים זוהרה קליין המתמחה בעבודה שקדנית ומוקפדת.

הכינו רשימה

כנסו לאתר האינטרנט שם תימצאו אין ספור דפים ואתרים של מעצבי פנים מובילים. רשמו לפניכם את השמות אלה שאהבתם את עיצוביהם, הרשימה הזאת כמובן יכולה להתרחב דרך פרסומים אחרים או  המלצות מכרים. בסופו של דבר הרשימה חייבת להצטמצם לרשימה של שניים שלושה ולא יותר.

מצגת המתארת את תהליכי עבודה בתכנון עיצוב דירות

קבלו המלצות

קבלו המלצות ממעצבי הפנים שנפגשתם, ההמלצות בעיקר על גישה, יצירתיות, אמינות, ועמידה בזמנים. בסופו של דבר החיבור בפגישה ותיאום הציפיות היא זאת שקובעת.

חשוב לבדוק פרויקטים קודמים של מעצבי הפנים. צמצמו את הרשימה שלכם, וקיבעו פגישה עם מעצב הפנים שבחרתם אשר שקיבלו את מירב הנקודות. אל תחששו לשאול שאלות, זכרו, אתם הלקוחות, וחשוב שתהיו שבעי רצון. במקרה של מעצב פנים מוכר וידוע דבר הפחות חשוב אין שם טוב משמן טוב.

מעצבי פנים רב גוניים

כדאי לבחור בתוך רשימת מעצבי הפנים את האחד שהוא רב גוני. לא מומלץ לקחת מעצב, שכל עבודותיו הן בסגנון אחד ומונוטוני. יתכן ואתם עדיין לא יודעים בדיוק מה הסגנון שלכם, וכדאי שמעצב פנים שבחרתם יהיה פתוח וידע להכיל את רצונותיכם וידע לנצל בצורה יעילה את חלל הבית שלכם ורמות האחסון אותה אתם זקוקים.

חשיבות הדיאלוג בין מעצבי פנים

המעצב שלכם הוא אמנם איש מקצוע יצירתי, אבל הוא גם הראי שלכם. הוא בעצם מתרגם את מה שאתם חולמים ורוצים לנייר ומוריד לשטח לביצוע.
בחרו מתוך מעצבי פנים מעצב שאתם אוהבים ונקשרים לפרויקטים שעה ועושה, אך שוב גם שיהיה מסוגל לנהל דיאלוג ולהקשיב לכם. שידע איזה מטבח הכי מתאים לכם בהתאם לצרכים שלכם, ולחלל הבית. מעצב פנים שיקשיב לפנטזיות שלכם, וידע לשלב בין חזון למציאות.

בחרו מעצב פנים שמסוגל לדבר אליכם בשפה שאתם מבינים. לרוב האוכלוסיה השרטוטים קשים להבנה.. אז אתם לא לבד.

לא רק עיצוב לבחירת מעצבי פנים פנים מובילים

בחרו מעצבי פנים, שלא רק מבין בעיצובים, טרנדים, צבעים וחללים. שימו לב שהוא גם בקיא בשוק, שהוא מפלס את דרכו בקלילות בין חנויות הקרמיקה ואביזרי האמבטיה. שיש לו קשרים עם בעלי מקצוע מנגרים ועד זגגים, עם רשימת הספקים הטובה ביותר. מעצב פנים שיש לו יכולת לצפות בעיות עתידיות, שהוא יודע איך לשלב בין ריהוט, תאורה ואביזרים. חשוב מאד שישלוט בעולם המושגים המקצועי והטכני, שיהיה לו ידע בסיסי בתחומים קצת פחות זוהרים כמו: ביוב, צנרת וחשמל.

מחיר, מחיר, מחיר

עשו סקר שווקים, שתדעו איפה פחות או יותר איפה אתם עומדים. לא כל מעצבי הפנים מתמחרים את העבודה באותה שיטה. יש כמה נושאים, שכדאי לסכם מראש: סכמו על זמן סיום ועל מקסימום חריגה, דאגו שהמחיר יהיה סופי. חריגה תהיה רק בהסכמה מראש, וגם אז במידה והחלטתם באמצע הדרך על שינוי. חתמו על חוזה עבודה מפורט.

השורה התחתונה

בניגוד לדעה הרווחת, עיצוב פנים הוא לא מותרות, להפך. מעצבי פנים מובילים יחסכו לכם לעתים קרובות גם כסף וגם זמן. מעצבי פנים ידעו להשתמש נכון בתקציב שלכם, וידעו איך לעצב את הבית שלכם לא רק יפה אלא גם נכון. עומדים לפני שיפוץ? אל תהססו, בחרו לכם מעצב פנים, לא תצטערו. בהצלחה.