שיפוץ בית פרטי | שיפוץ דירה2021-02-21T18:11:47+02:00

מעצבי פנים

שיפוץ בית פרטי | שיפוץ דירה

עיצוב יוקרתי כפרי

שיפוץ בית ברמת השרון – אחרי

הכנת הבית לשיפוץ

הקיץ היא תקופה נהדרת לעיצוב בית עם שיפוץ דירה ולמעברי בית, החופשה של הילדים, תנאי השטח ולכן, דיירים רבים פותחים בתהליך שיפוץ. הבעיה היא ששכירת איש מקצוע שיפוצניק וצוותיו לצורך ביצוע עבודת השיפוץ אינה מספקת ואף עלולה לעלות ביוקר ללא הכוונה מקצועית בתהליך ותהווה את החוט התכנוני והמקשר בין בעלי המקצוע המגוונים.סטודיו מתכננת + מעצבת פנים זוהרה, מגיעה עם הניסיון הרב שצברה, הידע המקצועי והחזון ובכך תסייע לכם רבות בתהליך השיפוץ אשר משלב בניית תכניות השיפוץ, כתבי הכמויות ועד הפיקוח בפועל על תהליך השיפוצים. וזאת כדי לוודא שהפרויקט יבוצע כמו שצריך להשגת התוצאה האסתטית הטובה ביותר שנבחרה בתחילה.

שלב קבלת ההחלטות לפני שיפוץ דירה – עיצוב בית

לפניכם מספר דברים חשובים בחיבור בין מעצבי פנים להכנת הדירה לשיפוץ:
חשוב ביותר להסתכל על התמונה הכוללת ולאחריו לרדת לרזולוציה הרבה יותר עמוקה. לדיירים רבים יש חזון עיצובי כללי בנוגע לשיפוץ הבית. הם מעוניינים להאיר אותו יותר, להרחיב את החדרים, להגדיל את המטבח, להחליף אריחים, לשדרג את האמבטיה וכולי אך הם לא תמיד מסתכלים על התמונה המלאה. כיצד הפריטים השונים ישתלבו ביחד ואינם בהכרח יודעים בכמה להגדיל, איך לעבוד נכון עם תקציב השיפוצים לפי סדר עדיפויות. כיצד להנחות את קבלתן השיפוצים בתהליך ועוד. מעצבת פנים תוכל לסייע לכם בשרטוט סקיצה מדויקת שלוקחת בחשבון את כל הפרטים האלה, כל אחד לחוד וכולם בהרמוניה משותפת.

כך למשל, הרחבת חדר על חשבון חדר אחר בדרך המדויקת ביותר, הארת החלל על ידי בחירת גווני אריחים שונים, העמקת פתחים, מעבר בין חדרים ועוד. ברגע שתראו את התמונה כוללת, יהיה לכם קל יותר לנהל את תהליך השיפוץ, להבין את גודל ההשקעה ולדעת במה להשקיע קודם, איזה סוג של רהיטים לבחור וכיצד לתת מענה לבעיות כמו חיווט, אינסטלציה, רטיבות ועוד.

שיפוץ בית ברמת השרון

שיפוץ בית פרטי ברמת השרון – בעת תחילת השיפוץ פירוק מהיסוד

פיקוח על שיפוץ הבית ביחס אישי

סטודיו זוהרה תוכל לסייע לכם גם בבחירת קבלן שיפוץ מומחה ובעל רישיון וביטוח שיודעים לעבוד עם שרוטטים והגדרת חללים, ותלווה את קבלן השיפוץ בתהליך בחירת חומרי הגלם. אולם היתרון הבולט ביותר של מעורבות בתהליך עיצוב שיפוץ הבית הוא בפיקוח התמידי שייעשה לאורך כל הדרך כדי לוודא שאכן השיפוץ מתקיים ומתנהל לפי מה שהוגדר, עמידה בלוחות זמנים, הקפדה על שיפוץ איכותי עד רמת הגימור. מעצבי פנים מומחים בעלי ידע מקצועי לבדוק את טיב עבודת השיפוץ ומעורבותם ונוכחותם בחלל נדרשת.

האבזור והריהוט שעושה את ההבדל

מעבר לשדרוג החלל, צביעת הקירות, החלפת אריחי ריצוף, רענון אריחי חיפוי שגם בהם יש למעצבת הפנים יד ונגיעה. כדי למקסם את התוצאה של שיפוץ דירה, חשוב מאוד לבחור גם רהיטים ואביזרי עיצוב משלימים שיתאימו למבנה החדש של הבית. שבירת קירות מחייבת לעתים שינוי רהיטים שיתאימו בצורה אידיאלי לתנאי החלל והשטח. כמו כן גופי תאורה שיאירו נכון את המרחב, בחירת אמבטיה חדשה, אסלות, ארונות מטבח או חזיתות למטבח, ארונות קיר לחדר הארונות שעבר מתיחת פנים ועד וילונות לחלונות, טפטים לקירות, שטיחים לרצפות ועוד. מעצבת פנים תלווה אתכם לכל אורך השיפוץ מתחילתו ועד סופו ועד יצירת סביבת מגורים מסוגננת ונעימה בטעם שלכם.