עיצוב תאורה2023-12-16T16:44:21+02:00

עיצוב תאורה לבית

גלריה עיצוב תאורה לבית – תאורה אדריכלית

מתוך פרויקטים תכנון תאורה וחשמל במגוון סגנונות המתוכננת ע"י מעצבת תאורה לבית ולענף המסחרי.

תכנון עיצוב תאורה לבית היא זאת שהובילה את הבתים הפרטיים לחדשנות ולבתים חכמים, את דירות היוקרה ל"הראות ולהתלבש אחרת". כשתאורת הבית משתלבת ויוצרת הרמוניה אחידה עם עיצוב הפנים, הרהיטים המושקעים, הבית יראה מעוצב וידגיש את חפצי האומנות והאקסוסריז שיש לנו זיקה, שייכות רגשית ואינטימית. השילוב בתאורת ההצפה כנגד תאורת האווירה, ומצד שני הלדים החסכוניים יוצרים מראה רך ונעים, זוהרה מעצבת הפנים אוהבת לשחק בתפאורת התאורה - עיצוב תאורה ולא עוד תקרה וקירות משעממים. תחום התאורה משך את זוהרה קליין כמעצבת תאורה היא מחוברת עד עומק נשמתה וטוענת שהתאורה הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר והמשפיעים על התנהגות האדם והמשפחה המאוחדת בתוך הבית המעוצב.

בתכנון תאורה לבית נלקחים בחשבון הפונקציונליות, אופי הבית והמשפחה הגרה בה. נפח הגופים בחלל, עוצמת האור הדרושה, אפקטים, נתונים טכניים ועוד מספר לא מועט של גורמים מתחשבת בהם לפני בכלל התחלת תכנון וביצוע שלב התאורה ובצוע אווירת הרמוניה באווירת עיצוב תאורה לבית.


תפיסת העולם של מעצבי תאורה ושל זוהרה קליין בפרט ע"פ עבודתה מדברת בראש ובראשונה על הרמוניה ועל עבודה עם אנשים ומול אנשים, ורק אח"כ מתייחסת אל החלל והקונספט העיצוב שהגדרתם, מגדירה ומתייחסת לצרכים היום יומיים ולוקחת בחשבון תרחישים שונים ומגוונים כגון אירוח והנדסת אנוש בתאורה.
תכנון תאורה נכון יוצרת את האווירה העיצובית הנכונה והרצויה, את השלווה ואת הדינמיות בחלל ותחסוך מכם את ההתלבטויות השונות הקשורים בתהליך בניית הבית ועיצובו.

מעצבי תאורה יראו וידריכו אתכם במצ