עיצוב פנים | עיצוב בתים | עיצוב דירות גלריה2024-02-12T11:38:59+02:00

עיצוב פנים דירות, עיצוב בתים פרטיים בהרצליה ובשרון

גלריה עיצובי בתים, עיצוב דירות יוקרה, עיצוב בתים פרטיים, עיצוב דירות קבלן

לפניכם מצגת גלריה  – תמונות  של עיצוב בתים ממגוון סגנונות עיצוב ; מבחר עיצוב בתים פרטיים, עיצוב דירות גדולות וקטנות כאחד, והום סטיילינג.

מגוון הסגנונות באתר מותאמים למגוון לקוחות נרחבים ושונים באופיים ועבורם אני מעצבת את ביתם ופינתם הנוחה. אפשר למצוא כאן לדוגמה; עיצוב לבית מודרני, עיצוב פנים לבית קלאסי, עיצוב אקלקטי ופרובאנס. עיצוב צעיר ליד עיצוב בוגר. הדבר החשוב מכל הקפדה בעיצוב בתים פרטיים / עיצוב דירות על הקו הנקי הנשמר לכל אורך הפרויקט, בעל עצמה ורכות כאחד.

המשימה העיקרית כמתכננת ומעצבת פנים לשים בצד את טעמי האישי, להכיל את הלקוח ואת סגנונו האישי, לעצב את ביתו בשפה עיצובית אחת ללא פשרות. התהליך כשלעצמו מעניין, מסקרן וכפי שתבינו במהלך הפרויקט כל פרט ופריט הנבחר בתהליך נבחר בקפידה ועוזר בכדי ליצור הרמוניה ואווירה הרצויה.

יצירת האווירה בבית מעוצב נעשית באמצעות צבע, אור, תאורה, איזון ופרופורציות בשטחים הציבוריים. המלאכה היא מלאכת מחשבת שכל הרהיטים, החפצים, המטבח, התאורה, הווילונות, השטיחים ופרטי האקססורז מתחברים למערכת עיצוב אחת המדברת בשפה אחת. הבית בסופו של יום צריך לשקף את הטעם והסגנון של הגרים בו ולא את טעמו של המעצב.

בנוסף לשני העקרונות האלה קיים תמיד המרכיב בנושא עיצוב בתים של התקציב שמפשט ולעתים מאתגר את המעצב בפתרונות יצירתיים. לכן מעצב טוב צריך תמיד ל"ג'נגל" בין שלשת המרכיבים של פרקטיות, אסתטיקה ותקציב. ולקחת את כל אחד מהם עד המקסימום שניתן .