עיצוב בתים פרטיים2023-12-16T16:59:27+02:00

עיצוב בתים פרטיים

עיצוב בית פרטי בשרון

עיצוב בית פרטי בהרצליה

עיצוב בתים פרטיים, סגנון החיים ומה ביניהם?

עונת הקיץ מהווה זמן אידיאלי לעיצוב בתים ורבים מאתנו מעוניינים לשפץ ולעצב את הבית כדי לחדש את החלל ולרענן את האווירה. יש חשיבות רבה לשיתוף הפעולה בין מעצב הפנים / אדריכל הפנים לבין מבצעי השיפוץ: אדריכל הפנים הוא זה שמנחה את המשפצים בעבודתם בהתאם לסקיצות והוראות ועל סמך הקונספט שנקבע מראש. מעצב פנים יוצר דיאלוג והקשבה עם הדיירים, בוחנים יחדיו את הצרכים האינדיווידואליים שלהם בתהליך השיפוץ ועיצוב בית , החל מיצירת סביבת מגורים בסגנון מסוים ועד ביטוי האופי שלהם במרחב. לפניכם מספר דברים שיש לקחת בחשבון בבואכם לשפץ סביבת מגורים שיוצרת לייף סטייל בבית.

סדר עדיפויות וביטויו במרחב בתהליך עיצוב בית ניקח בחשבון את צרכי הדיירים: האם הילדים עזבו את בית ההורים וכעת אתם מעוניינים להרחיב את חדר השינה (המאסטר) על חשבון חדרי הילדים או ליצור חדר אמבטיה צמוד ופרטי או להגדיל את חדר האמבטיה, האם להפך – הצטרף למשפחה ילד נוסף וזה הזמן ליצור חלוקה חכמה יותר של חדרים ולמקסם את השטח כך שלכל ילד יהיה חדר משלו? יש גם בתים שדורשים שיפוץ כדי להתגבר על תנאי שטח: למשל, צביעת קירות בגוונים בהירים להארת החלל או שינוי אריחי החיפוי כתחליף לרצפה שנשחקה ובתהליך עיצוב פנים תוכלו לעבור עם המעצבת בכל חלקי הבית ולהחליט מה אתם משאירים ומה אתם משנים בבית בהתאם לצרכים אך גם בהשראת החזון העיצובי.

אופי עיצוב שונה בכל בית פרטי

לכל חדר יש אופי אחר הגדרת החללים חשובה מאוד וגם אפיונם – איזו אווירה תרצו ליצור בכל חדר? האם אתם מעדיפים אורבני וקצבי או רומנטי ואלגנטי, סגנון אקלקטי, כפרי ופסטורלי וכולי. ניתן להקנות אופי אחר לכל חדר וכן לשלב את טביעת החותם האישית של הדיירים: ליצור נישות בילד אין מגבס להצגת פריטי אמנות שאספתם במסעות ברחבי העולם או להנמיך תקרה במקומות מסוימים כדי ליצור אווירה אינטימית. אלה אומנם אלמנטים שדורשים שיפוץ אך חשוב שיוגדרו מראש בתהליך עיצוב פנים כדי שהמשפצים ידעו בדיוק כיצד לשפץ כך שהחלל ישמור על הרמוניה

שיפוץ ועדכניות עיצוב בתים כמובן שיש הרבה בתים ששומרים על שורשיות והיסטוריה, מעוצבים בסגנון נוסטלגי של פעם, אבל לא ניתן להתעלם מגמות וטרנדים ורבים בוחרים לשפץ את הבית כדי שייראה יותר מודרני וגם שישלב שכלולים מודרניים, בין אם דלתות איכותיות יותר או מטבח עם פונקציונאליות מתקדמת וחדשנית. מעצבת פנים תוכל לסייע לכם לעדכן את החלל כך שיהיה מודרני יותר הן מבחינת החזות שלו והן מבחינת החומרים והפריטים החדשים והטובים ביותר בשוק מרמת אריחי ריצוף איכותיים, חיפויי קירות ועד מטבח, רהיטים ואביזרים נלווים. לפעמים שווה מאוד לשפץ – להחליף רצפה, אמבטיה, מטבח, דלתות כדי להעלות את ערך הנכס וגם ליצור סביבת מחיה מרעננת בה תרגישו בבית אבל גם שמשהו חדש קורה בחיים שלכם!