עיצוב סלון

עיצוב סלון מודרני

עיצוב סלון מודרני

עיצוב סלון הוא מרכז האירוח בבית מעוצב

עיצוב סלון הוא מרכז האירוח של הבית, כאן נוצרים מפגשים חברתיים, כאן נחים ומתמסרים לרוגע, צופים בטלוויזיה, קוראים ספרים, פוגשים אנשים. עיצוב הסלון בעל השפעה על מראה וסגנון הבית כולו והוא מהווה ראי לאישיותם של בעלי הדירה וסגנונם האישי. מי שאוהב את הטאץ’ הכפרי, יעצב את הסלון כהיכל חמים ונעים על טהרת הגוונים הכהים, שילובים של עץ ואבן טבעית ומי שמחפשת מראה מינימליסטי מוקפד, יאהב את הספות שנושקות לרצפה, קווים ישרים וברורים, גוונים בהירים וכדומה. חובבי הקריאה ישלבו בסלון ספריות מרשימות בעוד מי שחשובה לו חווית הצפייה, יצייד את הסלון במסך טלוויזיה גדול, מערכת קולנוע ביתית אסתטית ומי שמחפש מוקד חברתי, יוסיף פינות ישיבה רבות לאירוח רב משתתפים.

בדקו את הצרכים האישיים שלכם

מתכננים את עיצוב הסלון? לפניכם מספר טיפים חשובים לסלון מסוגנן שתאהבו לבלות ולשהות בו:
כפי שנכתב קודם לכן, הסלון משקף את הרגלי וסגנון החיים של הדיירים ולכן, חשבו על הפונקציונליות שלו, מה חשוב שיהיה לכם בסלון – כורסת עיסוי, מסך טלוויזיה, רמקולים ליצירת סאונד מופתי, ספריות עם ספרים ומגזינים, האם חשוב לכם שתהיה גישה ישירה בין הסלון למטבח או בין הסלון לפינת האוכל, המרפסת, החצר וכולי. לאחר מכן, תוכלו להתחיל בתכנון מנקודה ברורה של הרצונות שלכם ולתרגם אותם לאלמנטים עיצוביים.

החליטו על סגנון עיצובי למרחב סלון

חשוב לבחור קו מנחה לעיצוב הכולל של החלל כדי שתוכלו לרהט אותו לפי הסגנון המבוקש. אם בחרתם בסגנון אקלקטי, תוכלו לבחור אוסף של פריטים מתקופות זמן שונות ובסגנונות מגוונים, אם הלכתם על הסגנון הטבעי – רהיטים כפריים בניחוח פרובנס, הסגנון האורבני, שימוש רב במתכת, פרזולים, בטון מוחלק ועוד. התחילו מאריחי הריצוף, המשיכו לרהיטים ומשם לווילונות ולאביזרים המשלימים.

מערכת ישיבה סלונית

בעיצוב סלון פריט החשוב ביותר בחלל. החליטו איזו ספה תתאים לחלל שלכם – האם תרצו ספה מאסבית מרופדת היטב או ספה קלילה עם רגליים, ספה שנושקת לרצפה או ספה גבוהה יחסית, האם לצד הספה תרצו לשלב מערכת דו מושבים או תעדיפו לפזר כורסאות ברחבי החלל. לאחר מכן, החליטו על שולחן – עץ או זכוכית, מה גודלו והיכן תמקמו אותו כך שישרת את האורחים אך גם לא יחסום את המרחב הכללי.

אביזרים משלימים לעיצוב הסלון

בכוחם של האביזרים המשלימים לתרום הרבה לאופי ולאווירה. תוכלו לבחור אביזרים בסגנון וגוונים תואמים בצורה הרמונית לריפוד של מערכת הישיבה והכורסאות או להפך – להשתמש בהם לצורך נגיעה עיצובית ססגונית למערכת הישיבה. להוסיף כריות עם טקסטורות מיוחדות, וילונות שמכניסים אור יום אך מוסיפים גם גוון עליז, שטיח, מסגרות של תמונות, ואזות, חפצי נוי ועוד.

התאורה שמוסיפה את הטאץ’ הנכון

לתאורה אפקט משמעותי ביצירת האווירה המבוקשת. בחרו גופי תאורה שמושכים את העין ואת תשומת הלב משנדלרים בסגנון עתיק ועד גופי תאורה מודרניים, בדקו שהתאורה יוצרת פיזור נכון של האור ובנוסף, תוכלו למקם גופי תאורה שיאירו אור ממוקד על מתחמים מוגדרים כגון פסלים מעניינים בחלל או ישירות על הספה ועוד.

הלבשת עיצוב סלון

פריטי טקסטיל מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הסלון: הוסיפו וילונות רגועים (בהירים או אטומים או גם וגם), שטיחים רכים ונעימים, כריות נוי. להלבשת התקרות גם יש חלק נכבד בסגירת מעגל העיצוב והסטיילינג. תוכלו לעצב  תקרה צפה הכוללות תאורה נסתרת, והנמכות למיניהן שעשויות נכון.

עיצוב סלון אקלקטי

עיצוב סלון אקלקטי

2018-10-27T16:24:39+03:00

סרטונים לצפיה

 

 

גלריה עיצוב בתים ודירות

בתים פרטיים

גלריה מטבחים

תמונות מטבחים

גלריה עיצוב תאורה

תאורה מעוצבת

גלריית חדרי רחצה

עבור למעלה