תאורה לבית חכם2020-11-23T18:49:35+02:00

תאורה לבית בית חכם

תכנון בית חכם עוצב ותוכנן במשרד אדריכלות ועיצוב פנים זוהרה קליין מציע עיצוב פנים מודרני לבתים פרטיים, דירות יוקרה ופנטהאוזים.

תאורה לבית והשלכותיה לבית חכם?

רוצים לשלב בעיצוב התאורה בית חכם?
דגש היום מושם על התאמת התאורה לסגנון העיצוב ונוחות השימוש בבית. להדגשת החפצים הערכיים,לקירות מיוחדים ולאיזון המרחב – הקטנה או הגדלת השטח הקיים מבחינה ויזואלית . ובעיקר ליצירת אפקטים ותרחישי תאורה אותם אנו משתמשים בחשמל חכם, אך לא רק. אנו משתמשים בתאורה ליצירת דרמטיזציה ולמשחקי אור וצל הנותנים אפקט נוסף לעיצוב הבית.
חשיבות התאורה הולכת וגדלה, זה לא עוד התאורה הבזבזנית והמגושמת אלא אפקטים ויצירתיות בתאורה, תרחישי תאורה והתאמת הנדסת האנוש .

תאורה חכמה מייצבת ונותנת אופי וסגנון לבית מעוצב.

בית חכם בתאורה נוצר בכדי לשלוט על תרחישי התאורה ולייצר יותר אסתטיקה, לא נמצא הרבה מתגים על קירות שאפיינו בית סטנדרטי של פעם.
נבהלים בגלל החדשנות והטכנולוגיה? לא עוד, אין כלל ממה להיבהל וזאת לכשתבינו את המהות תיווכחו לראות כמה קל ונעים הוא ואיך לא חשבתם על כך.
בעבר היה נחלתם של “העשירים”, אך אנו הישראלים אוהבי החדשנות והטכנולוגיות וראו כל שנה מתווספים עוד אלפי דירות בעלי חשמל חכם. עד אשר בחלק מהקבלנים החלו את שיווק דירתם בעזרת בית חכם בחלקו.
בית חכם לתכנון תאורה לא נימצא בידי חנויות לממכר גופי תאורה, אלא המשקל והכובד עובר אל מעצבי התאורה ומעצבי הפנים האישיים שמכירים את לקוחותיהם, צורכיהם ואת תכנון דירתם. התאמת תכניות החשמל לתכניות הבנייה הרגילה לא מתאימה יותר לצורכי הלקוחות אשר לא מתפשרים ולוקחים אנשי מקצוע לתכנון הבית המודרני. וכאן תפקידו הראשי של מעצב הפנים המודרני בעל ניסיון עשיר, מעבר לתכנון ולעיצוב לרכז את הבקשות והדרישות הספציפיות של כל משפחה ולהתאימן לשטח ולחלל הנתון, ובעצם להוות את החוט המקשר בין כל הגורמים.

בית חכם בדירת יוקרה

תכנון חשמל חכם ותאורה בדירה בפרויקט גינדי שרונה

חווית הבית שלך עומדת להשתנות עם זוהרה קליין

במשך השנים שצברתי במקצועי החלטתי להתמקצע בתכנון תאורה ובחוט המקשר של חשמל חכם. מצד אחד להוזיל את עלות הקמה של תכנון והקמה של מערך הבית המעוצב. לתת מענה ופתרון לתכנון נכון יותר מזווית ראייה מקצועית על מכלול התייחסות לפרטי ומוצרים הנצרכים בבית מעוצב. כך שהנושא מזמן הפסיק להיות אצלי חידה אלא מעורבת בנעשה ובתכנון עצמו.

אחד מסממני הנדסת האנוש מצויה בחשמל חכם או כפי הנקרא בית חכם. מערכות מתקדמות אלה נוצרו בעקבות התאמת צרכים ובקשות ממגוון רב של אוכלוסיות שהחשמל הרגיל לא יכל לתת מענה ״חכם״ לדרישותיהם. קהל יעד המשתמשים בחשמל חכם או בבית חכם הם מגוונים ושונים: החל מפינוק ונוחות ועד קהל יעד לנגישות ולנכים – יתרון עצום. ועד קהל יעד לנגישות ולנכים – יתרון עצום.

למערכת החשמל החכם ישנן יתרונות ברורים. המערכת מתוכנתת באופן פרטני על סמך הצרכים ובקשות הלקוח בכל הבית, ומייצרת שליטה נוחה, וידידותית. אפשרויות תכנות התרחישים היא בלתי מוגבלת ומדהימה ביכולתה ונעשית על ידי תכנות פשוט של הלקוח שלא מצריך התעמקות וידע בנושא. מערכת זו ונותנת פתרון לבעיות עיצוביות שעולות תוך כדי תכנון החללים. בכל חלל המיוחד והאישי בכל בית וסגנונו, אפשרות לתכנות אישי וייחודי לכל חדר בהתאם לצרכים הפרטניים, להדגמה: חדר הורים יהיה מתוכנת בשונה לחדרי הילדים. יתרון נוסף נוכל לשלוט בנוסף במערכת דרך המחשב או הטלפון הסוללארי ולבקש את אשר נחפוץ, זוהי התקדמות טכנולוגית אדירה שנעשתה בשנים האחרונות והוזילה בצורה משמעותית את העלויות. לכן נמצא מערכות אלו בהרבה מאוד בתים ודירות, ונמצא בו פתרון מושלם ללקוח הרוצה בית נוח ומעוצב – הפתרון בית וחשמל חכם.

מאמר תמציתי זה בא להאיר את תשומת הלב לנושא בית חכם

תכנון תאורה ובית חכם – חיבור 2 דירות לדירת יוקרה מעוצבת ומרווחת

תכנון תאורה ובית חכם – חיבור 2 דירות לדירת יוקרה מעוצבת ומרווחתלחץ/י כאן – לגלריה עיצוב תאורה
עבור למעלה