תאורה לבית חכם2018-08-09T12:10:50+00:00

תאורה לבית בית חכם

תאורה לבית והשלכותיה לבית חכם?

רוצים לשלב בעיצוב התאורה בית חכם?
היום שמים יותר ויותר דגש על התאמת התאורה לסגנון העיצוב, להדגשת החפצים הערכיים,ליצירת אפקט תאורה, לקירות מיוחדים ולאיזון המרחב – הקטנה או הגדלת השטח הקיים מבחינה ויזואלית. אנו משתמשים בתאורה ליצירת דרמטיציה ולמשחקי אור וצל הנותנים אפקט נוסף לעיצוב הבית.
חשיבות התאורה הולכת וגדלה, זה לא עוד התאורה הבזבזנית והמגושמת אלא אפקטים ויצירתיות בתאורה, תרחישי תאורה והתאמת הנדסת האנוש .

תאורה חכמה מייצבת ונותנת אופי וסגנון לבית מעוצב.

בית חכם בתאורה נוצר בכדי לשלוט על תרחישי התאורה ולייצר יותר אסטטיקה, לא נמצא הרבה מתגים על קירות שאפיינו בית סטנדרטי.
אין לכם מה להבהל מהנושא כשתבינו את המהות תווכחו לראות כמה קל ונעים הוא. בעבר היה נחלתם של בני המאיון העליון, אך אנו הישראלים אוהבי החדשנות והטכנולוגיות וראו כל שנה מתווספים עוד אלפי דירות בעלי חשמל חכם. והתחילו חברות רבות לשווק לדוגמא בזק (טכנולוגיית המצלמות) וחברות רבות מפתחות ומתפתחות.
בית חכם לתכנון תאורה לא נימצא בידי חנויות לממכר גופי תאורה, אלא המשקל והכובד עובר אל מעצבי התאורה ומעצבי הפנים האישיים שמכירים אתכם ואת תכנון דירתכם. התאמת תוכניות החשמל לתוכניות הבנייה הרגילה לא מתאימה יותר לצרכי הלקוחות אשר לא מתפשרים ולוקחים אנשי מקצוע לתכנון הבית המודרני. וכאן תפקידו הראשי של המתכנן, מעבר לתכנון ולעיצוב לרכז את הבקשות והדרישות הספציפיות של כל משפחה ולהתאימן לשטח ולחלל הנתון, ובעצם להוות את החוט המקשר בין כל הגורמים.

חווית הבית שלך עומדת להשתנות

במשך השנים שצברתי במקצועי החלטתי להתמקצע בתכנון תאורה ובחוט המקשר של חשמל חכם, מצד אחד להוזיל את עלות הקמה של תכנון והקמה של מערך הבית המעוצב. ולתת מענה ופתרון לתכנון נכון יותר מזוית ראייה מקצועית על מכלול התייחסות לפרטי ומוצרים הנצרכים בבית מעוצב. כך שהנושא מזמן הפסיק להיות אצלי חידה אלא מעורבת בנעשה ובתכנון עצמו.

אחד מסממני הנדסת האנוש מצויה בחשמל חכם או כפי הניקרא בית חכם. מערכות מתקדמות אלה נוצרו בעקבות התאמת צרכים ובקשות ממגוון רב של אוכלוסיות שהחשמל הרגיל לא יכל לתת מענה ״חכם״ לדרישותיהם. קהל יעד המשתמשים בחשמל חכם או בבית חכם הם מגוונים ושונים: החל מפינוק ונוחות ועד קהל יעד לנגישות ולנכים – יתרון עצום. ועד קהל יעד לנגישות ולנכים – יתרון עצום.

למערכת החשמל החכם של יתרונות ברורים. המערכת מתוכנתת באופן פרטני על סמך הצרכים ובקשות הלקוח בכל הבית, ומייצרת שליטה נוחה, וידידותית. אפשרויות תכנות התרחישים היא בלתי מוגבלת ומדהימה ביכולתה ונעשית על ידי תכנות פשוט של הלקוח שלא מצריך התעמקות וידע בנושא. מערכת זו ונותנת פתרון לבעיות עיצובית שעולות תוך כדי תכנון החללים. בכל חלל המיוחד והאישי בכל בית וסגנונו, אפשרות לתכנות אישי וייחודי לכל חדר בהתאם לצרכים הפרטניים, לדוגמא חדר הורים יהיה מתוכנת בשונה לחדרי הילדים. יתרון נוסף נוכל לשלוט בנוסף במערכת דרך המחשב או הטלפונים הסוללארים ולבקש את אשר נחפוץ זוהי התקדמות טכנולוגית אדירה שנעשתה בשנים האחרונות והוזילה בצורה משמעותית את העלויות לכן לא עוד המערכת נמצאת בבתי יוקרה אלא כמעט בכל בית חדש ופתרון מושלם ללקוח הרוצה בית נוח ומעוצב – הפתרון בית וחשמל חכם.תכנון בית חכם עוצב ותוכנן במשרד אדריכלות ועיצוב פנים זוהרה קליין מציע עיצוב פנים מודרני לבתים פרטיים, דירות יוקרה ופנטהאוזים.לחץ/י כאן – לגלריה תאורה לבית ולתכנון בית חכם
תכנון תאורה ובית חכם – חיבור 2 דירות לדירת יוקרה מעוצבת ומרווחת

תכנון תאורה ובית חכם – חיבור 2 דירות לדירת יוקרה מעוצבת ומרווחת

סרטונים לצפיה

 

 

גלריה עיצוב בתים ודירות

בתים פרטיים

גלריה מטבחים

תמונות מטבחים

גלריה עיצוב תאורה

תאורה מעוצבת

גלריית חדרי רחצה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות