עיצוב פנים ביום אחד2023-12-16T17:00:40+02:00

עיצוב פנים ביום אחד - הלבשת הבית - עיצוב פנים אקספרס

עיצוב פנים יוקרתי ביום אחד

דירה מעוצבת היא הנאה

להיכנס לבית ולעשות מהפך ביום אחד ולקבל פידבק מהלקוחות "על זה לא חשבתי...".

עיצוב פנים ביום אחד דבר מדהים וחוויתי להיכנס לבית להופכו ולערוך מהפך עיצובי, "הוקוס פוקוס" תגלית שבה כולם יכולים לבצע שינוי אדיר בביתם.

רוצים שינוי בבית במהירות ולא יודעים היכן להתחיל? אז קדימה ציק צאק לפתרון המהיר והחסכוני. במהלך שנותיי הרבות כעוסקת במקצוע עיצוב פנים וכמתכננת גיליתי דבר מדהים, מכירים את המשפט "אורח לרגע רואה כל פגע" ובייחוד של עין מקצועית של מעצבת פנים מקצועית ומוערכת, יצרתי את הפתרון המושלם: מהפך לדירה ביום אחד.

אט לאט פיתחתי את הרעיון לרעיון דה פקטו יציב, שהוכיח את עצמו כמוצלח וכאפקטיבי בעשרות פרויקטים.

מהפך ביום אחד מותאם כאשר בני הבית גרים מספר שנים או מספר חודשים בבית ומרגישים שחסר משהו אך לא יודעים מה, איך עושים זאת. מהפך ביום אחד מותאם לתקציב דל יחסית, או מי שלא רוצים להשקיע בהכרח שינוי עיצוב כהלכה וזמן רב ואנרגיות, אלא משהו מהיר, זריז ועוצמתי.

איך יוצרים מהפך עיצוב פנים ביום אחד?

פגישת עיצוב ביום אחד - well being - הינה פגישה בת יום אחד או כמה שעות חויתית וממוקדת צרכים בה אנו עוסקים: במתן פתרונות פרקטיים בהלבשת הבית, בריהוט ובצבעים.
כאן כבר אני נכנסת לתמונה, מגיעה אליכם הביתה, בודקת יחד איתכם את הצרכים, מה נכון ומה לא נכון בבית ואת חלומכם, ונעשה קצת סדר בראש.

לאחר הבנת הצרכים והסכמה על אופי הפעולה, נערוך רשימת מכולת מה הולך להיות עד הפרט הכי קטן, בכדי שהבית יהיה מאורגן ומעוצב, ותוכלו להנות מבית או דירה מעוצבת שחלמתם או שנחלום יחדיו. וכמובן פרט חשוב מצלמת תמונות שנוכל לראות את השינוי שיחול בבית לאחר המהפך.

מכאן ניצבות לנו שתי אפשרויות שגם אפשר לשלב בין השניים.

עיצוב פנים פינת אוכל ואומנות

עיצוב פנים ביום אחד

מזנון ספריה מעוצב

ריענון הבית ועיצוב פנים

אפשרות ראשונה לאחר הבנת הצרכים המשותפת, הינה ארגון פנימי של האזורים בבית המבוקשים. אנו נעסוק בנושא הום סטיילינג, השראה, שדרוג וריענון. באם זה בהזזת רהיטים, השטיח, שינויי מיקומי תמונות, אקססוריז, בחירת צבע, אף ניגע בתאורה ועוד ע"פ הצרכים שהגדרנו.

הרעיונות נוצרים ברגע שנכנסתי לבית, מתן יעוץ, נעסוק בשינוי עצמו, בסידור וארגון הבית של כמה שעות. רעיון קטן יכול לעשות את ההבדל הגדול תאפשר לנו לשנות ולארגן אחרת וזה כבר עושה את כל ההבדל מבית רגיל לבית מעוצב. חשיבה עם מעצבת פנים מיומנת היא חיונית והכרחית ליצירת האווירה הרצויה ולכן צריך מעצב פנים .

קניות הום סטיילינג מרוכזות ביום אחד

אפשרות שנייה שילוב קניות ורכישות. לאחר הבנת הצרכים, מדידה ורשימת הקניות יוצאים יחדיו לסיור רכישות מרוכז ואפקטיבי.

מחליטים במהירות סדר עדיפות ויוצאים למסע הקניות שאהוב כל כך עלינו, אך הפעם אני זאת שמתלווה אליכם, אהיה שם לכל אורך הדרך בכדי שהבחירה תהיה מושלמת מבחינה מקצועית וגם נאהב יחדיו את הפריטים ויתנו פרספקטיבה נכונה לעיצוב הבית. לרב פגישה של יום מרוכז יספיק אלא.....

באותו היום נוכל לבחור רהיטים, וילונות, שטיחים, בדים, כריות, תמונות, חפצי אומנות ואקססוריז, לרכוש תאורה לבית  או כל דבר אחר שייתן את הטאצ הנכון.

התאמות צבעים בעבודת עיצוב פנים

מדוע שתבחרו בי במסע הרכישות

"מרב עצים לא רואים את היער" - היכן מתחילים? היום יש שפע אדיר בכל המוצרים הרהיטים, האקססוריז והתאורה, המון חנויות לסוגיהם השונים, ולכן הבחירה קשה ומסורבלת. לאחר שנות ניסיון מרובות מכירה מאות חנויות ואדע לברור אותם על פי הסגנון הרצוי שבחרנו, האיכות, ובתקציב הנתון, וזאת ללא רכישות מיותרות ודיוק בבחירה ובבטחה ואף בהשגת הנחה נוספת.

ליווי של יום קניות לעיצוב הבית עוזר בנוסף במציאת פריטים מיוחדים שלא תיראו אותם בכל בית והשתלבו נהדר ויעשירו את ביתכם.

בואו נארגן יחדיו את הבית ונמקסם את הפוטנציאל היפה שבו.

דירה מעוצבת היא הנאה