מטבחים טרנדים 20182019-02-12T17:08:30+02:00

מטבחים וטרנדים 2018

מטבח מודרני 2018 טרנד

הטרנד בעיצוב תכנון מטבח – יש כזה ?

התמורות שחלו בשנים האחרונות בעיצוב המטבחים נובע מהתפתחות טכנולוגית מרשימה שחלה בענף הפרזול ובחומרים. האופנה בענף מוכתבת ע”י מעצבי מטבחים בעלי שם עולמיים, כמו מעצבים איטלקיים וצרפתייים .

הטרנד תכנון מטבח מיובא לארץ ודורש הבנה מעמיקה ומקצועית בכל קשת הענפים הקשורים לייצור המוצר, בכך נוכל לקבל מטבח מודרני, פונקציונאלי, בהנדסת אנוש נכונה ומתאים לטעמינו האישי, לתפקודינו היום יומי ולשטח המוקצה למטבח. לכן עלינו האדריכלים ומעצבי הפנים לשמור על עיצוב מיוחד ועל אופיו ושפת סגנון הבית המוחלט.

כמו כן ברכישת מטבח נוהגים במשנה זהירות שכן לא מחליפים מטבח כל שנה שנתיים ולכן גם הטרנדים לא מוחלפים במהירות אלא עובדים על עיצוב מעודן יותר ובשיפור פרזול ואחסון במטבח שיותר פונקציונלי ומושך יותר, הדגשת משטח העבודה בדומיננטיות שלא ימאס, וחיפויים שונים.

ארונות ומגירות המטבח – חשיבות הפרזול

נגרות מטבחים היא נגרות המשלבת טכנולוגיה ועיצוב יחדיו. חשיבות עליונה ניתנת לענף הפרזול – תחת הכותרת פרזול כלולים מוצרים רבים התומכים בנגרות כמו: מסילות למגרות, מנגנוני פתיחה שונים לקלאפות, צירים לדלתות, תומכי מדף, מתקנים המוכנסים לארונות לשימושים שונים כמו עגלות, מתקני פינה ועוד. גם ידיות הדלתות והמגרות כלולות ב”פרזול”, תפקידם לעזור לנו בפתיחת הארונות ובנוסף הן אלמנט דקורטיבי התורם לנראות הסופית. בעבר לא ביצעו מגרות שעלו על 60-70 ס”מ, פיתוח המסילות מאפשר היום לייצר מגרות יציבות הנושאות עשרות ק”ג ללא חשש גם בגדלים של 120 ס”מ ומעלה.

בעבר הצירים לקלאפות  תמכו בארונות של עד 80-90 ס”מ וגם הם היו “מתעייפים” תוך זמן קצר, היה צורך להחליפם. היום קיימים צירים שיחזיקו קלפות באורך  180 ס”מ ללא חשש שנאלץ להחליפם כלל. בעבר כאשר נדרשנו למטבח הזמנו את הנגר השכונתי שהעמיד לנו בדרך כלל שתי שורות של ארונות תחתונים ועליונים, שרובם היו מדפים קבועים וקבע רק שתי מגרות קטנות ששרתו אותנו לסכום. היום תכנון מטבח מודרני ברובו עשוי מגרות ומדפים נשלפים (שגם הם מגרות אבל פנימיות מאחורי דלתות). מובן שמראה המטבח המודרני שונה לחלוטין מהמטבח הישן וכן נוחיות השימוש בו.

שיפוץ ושדרוג מטבחים

כאשר אנו עומדים בפני תכנון מטבח חשוב לזכור שהחלפת מטבח נעשית בממוצע כל 10-15 שנה וכן שהחדר הנקרא מטבח הוא “חדר עבודה” – החדר היקר ביותר בבית, אם לוקחים בחשבון את כל הקיים בחדר זה – ארונות, משטחי עבודה, כיורים וברזים ומוצרי חשמל גדולים וקטנים. מעצב מקצועי יודע לשלב את כל האלמנטים הנ”ל ולמקסם את הפוטנציאל הגלום בשטח על מנת לקבל תוצאה מקסימאלית.איזון בחלל בעיצוב מטבחגלריה מטבחים מעוצבים


תאורת מטבח מוסיפה לאווירה במטבח

תאורת מטבח מוסיפה לאווירה במטבחסרטונים לצפיה

 

 

גלריה עיצוב בתים ודירות

בתים פרטיים

גלריה מטבחים

תמונות מטבחים

גלריה עיצוב תאורה

תאורה מעוצבת

גלריית חדרי רחצה

עבור למעלה