ברזים תרמוסטטים ובטיחות2023-12-16T16:59:08+02:00

ברזים תרמוסטטים בדירות חכמות

ברזים תרמוסטטים בטיחותיים

בתהליך עיצוב דירה נלקחים פרמטרים שונים, החל מהגדרת החלל וביטוי צרכי הדיירים במרחב הפרטי ועד יצירת סגנון ואווירה ובתכניות עיצוב הפנים מסתכלים הן על התמונה השלמה ונוגעים גם בפרטים הקטנים ביותר – אביזרים משלימים וכמובן, נוחות שימוש והבטיחות במוצרים כגון ברזים תרמוסטטים שהחלטתי לשים דגש בגלל הבטיחות, החיסכון ונוחות השימוש.
כשמעצבים חדרי אמבטיה, למשל, עומדים בפני מעצבי הפנים אתגרים רבים: יצירת אווירה רגועה, אמבטיה עמידה ואיכותית ולא פחות אסתטית שתשרת את כל בפני המשפחה בנאמנות לאורך שנים, פתרונות אחסון נלווים ואקססוריז שעושים את ההבדל ובאים בחשבון גם דברים כמו חסכונות במים, קלות השימוש, בטיחות.

60 שניות על בטיחות באמבטיה

הברזים של המותג נוחים לתפעול ומאוד פשוטים להפעלה. כל מה שצריך זה פשוט לכוון את הטמפרטורה המבוקשת ומיד המים זורמים בה עד שתערכו שינוי נוסף בתכנית. סיטואציה שמתרחשת בהרבה בתים ומשפיעה על טמפרטורה היא פעמים רבות שאחד מהדיירים מבצע אמבטיה בעוד האחר מדיח את המים בשירותים, בברזים התרמוסטטים זה לא פקטור שמשפיע, כיוון שהברז היינו בעל טכנולוגיה מיוחדת שמגיבה לשינויים חיצוניים ושומרת על הטמפרטורה קבועה לאורך כל הרחצה גם אם דייר אחר בבית משתמש באספקת המים במקום אחר בבית.

חסכוניות היא שם המשחק

בעידן בו חבל על כל טיפה, ברזים תרמוסטטים הם הפתרון הטוב ביותר, כיוון שהם יכולים לחסוך עד 50% בצריכת המים, ולמעשה יש בהם חסכמים בילד אין כך שאין צורך להתקין בהם דבר נוסף וכמובן, שמי שרוצה לבטל את מנגנון הצריכה יוכל לעשות זאת.
כאן נכנסים תמונה התרמוסטטים הבטיחותיים. אלה הם ברזים חדשניים, משוכללים ומתקדמים שכוללים מספר פונקציות חשובות לרחצה. הברזים התרמוסטטים של חברת GROHE הגרמנית המובילה שהובילה והיום נוספו עוד חברות  ולא פלא, הם שומרים על טמפרטורת המים במקלחת, חסכוניים במים ובאנרגיה ומגנים מפני כוויות.
לפניכם מספר פונקציות חשובות שיש בברזים וכיצד הם יסייעו לכם בעיצוב האמבטיה ובהפקת מקלחות ורחצות נעימות ובטוחות יותר.

ברז מוגן ובטוח מכל הכיוונים - בטיחות ברזים

אחד הפחדים של דיירים בעיצוב חדרי אמבטיה בהם ישתמשו גם ילדים צעירים היא שהילדים נוטים לגעת בברזים וכשאלה חמים הם עלולים גם לקבל כוויה. בברזים של GROHE זה לא סביר שזה יקרה, כיוון שהברזים מבודדים את משטח הכרום והופכים אותו לנעים למגע ואלמנט נוסף הוא מעצור פנימי המונע הזזת הידית על ידי ילדים או מבוגרים (בהיסח דעת) לטמפרטורה גבוהה שעשויה להיות גם מסוכנת ולגרום לכוויה.

ברזים תרמוסטטים בעיצובים שונים

מי שחשבת שבבחירת ברז תרמוסטט הוא מוותר על האלמנט העיצובי בבית, טעה. הברזים מגיעים בגימורי כרום איכותיים בעיצובים ודגמים שונים, דוגמת סוללת תרמוסטט שמאפשרת זרימת מפל רחבה ומפנקת, אינטרפוץ תרמוסטט שכולל ידידת אחיזה מדורגת למניעת החלקה או ידידת מעוצבת המבטיחה שימוש קל ונוח.