חדרי אמבטיה2020-11-23T19:12:53+02:00

חדרי אמבטיה

חדר אמבטיה

חדרי אמבטיה מעוצבים הוא הטרנד החם והעכשווי התופס מקום נכבד בעיצוב הבית המודרני. זהו מקום הרגיעה, שחרור המוח והנשמה העייפים ולבודד אותנו מהלחץ מטרדות היום יום. בחדר זה אנו מסתכלים לרגע על עצמינו, מתענגים, בודקים את הקרם החדש ורגע של פרטיות יפה ומהנה. טבילה באמבטיה מרגיעה ומלטפת, אנשים מרגישים רעננים לאחר לקיחת מקלחת יפה ומרגישים אחריה בנוח. לכן הנוחות והפינוק השוררת באווירה בו חשובה.

עיצוב נכון והדגשת חדר הרחצה והכלים הסנטרים בו, תאורה נכונה ולא מסנוורת, אביזרים הנלווים – הם התוצאה לאווירה הרצויה ולסיפור חדר הרחצה שלכם.

שינוי סגנון החיים לפנינו

היום מרבית האנשים השכילו והבינו את הצורך בשינוי סגנון חדר הרחצה שלהם והנה הגיע הגל, רק מספיק להסתכל בפרסומות ולראות את השינוי ולראות את השינוי הגדול שקרה. מבחר היצרנים, היבואנים והחנויות. את אפשרויות דוגמאות הקרמיקה ומוצרי הטואלטיקה.

מבט אחד מני רבים של שילוב אריחי קרמיקה  - זאת סין

חדרי אמבטיה מעוצבים

מבולבלים לא עוד?

המבחר העצום באריחי קרמיקה, מבחר אמבטיות ומקלחונים, האינטרפוצים, הווסתים, הברזים, תעלות הניקוז ועוד. ואם זה לא הספיק ניצבים לה כנגד תאורת חדרי הרחצה, והחימום התת ריצפתי. כל אלה יוצרים יופי, הדר ונוחות אך כנגד בלבול וחוסר קבלת החלטות ולכן חשוב ביותר שאדריכל פנים מנוסה ילווה אתכם וביחד ניצור חדרי רחצה איכותיים ונוחים ללא פשרות.

איתנו קל ויפה יותר

מעצב הפנים – יקצה שטח נכון לחלל חדרי האמבטיות, חדרי המקלחות ושירותי האורחים הנחשבים. מעצב פנים – יבחר אתכם את הסגנון שיתאים וידבר באותה שפה עיצובית לסגנון ולסטייל התואם לאורח חייכם. כן ילווה אתכם בבחירות הנכונות ובתקציב התואם, יגע ביופי וטהרת הנדסת האנוש והפרקטיות, כך שבסופו של רענון וחידוש אמבטיה נגיע לעיצוב חדרי אמבטיה מפוארים ופרקטיים וזאת בעבודה נכונה ונגיעה ביופי, בעוצמה וברכות הרחצה.

אמבטיה סטנד פרי מעוצבת


לגלריה עיצוב חדרי אמבטיה במיטב הסגנונות


עבור למעלה