יבוא תכולת בית מסין2023-12-16T16:59:57+02:00

יבוא תכולת בית מסין

בחירת מטבח בסין

רכישת מטבח בסין - רכישת תכולת בית בסין

יבוא תכולת בית מסין בראיית מעצבת פנים

חווית הרכישות לבית פרטי השתדרגה מאוד בשנים האחרונות כבר לא נותנים לקבלן, למפקח הבנייה או לאדריכל לבצע בשבילם את הרכישות אלא שוכרים לשם כך מעצבת פנים האמונה על כל מה שקורה בתוך חלל ופנים הבית. כמו כן יש כאלה המעדיפים לרכוש את אותם פריטים בסין מפאת כמות ההיצע והמבחר האדיר ולפעמים גם המחיר קורץ אל מעבר לים, ועל כך המאמר מנקודת מבט אובייקטיבית ומקצועית כמעצבת ומתכננת המלווה משפחות בבניית ביתם בישראל, ובנוסף משמשת כמלווה לרכישות תכולת ביתם בסין.
סין כשלעצמה מעצמת ענק המספקת הכל מכל במבחר עצום ובאיכויות שונות ומגוונות המתאימות את עצמן לכל כיס. מהפריט הזול ביותר ועד לפריט האיכותי ביותר והיקר, והכל יחסית למה שאנו רגילים ומכירים בארץ. אפשר למצוא בסין פריטים בסגנונות עיצוב שונים ומגוונים החל מעיצובי פרובאנס, סגנון קלסי עם הרבה עץ וכלה בעיצוב מודרני ובסגנון ההייטק הכל כך עכשווי – וכיוצא בזה כיד הדמיון הטובה, ביקשתם קיבלתם. לי כמתכננת ומעצבת פנים ותיקה השפע הזה, הארץ הבלתי נגמרת, הצבעוניות והססגוניות ורכישת המוצרים בסין קורצת לי מדי פעם, אפשר לעצב בסין בתים מיוחדים ומוארים בעלי סגנון ייחודי משלכם, ולא שיגרתי וסטנדרטי – במאמר מוסגר כל בית שאני יוצרת שונה אחד ממשנהו, בתים בעלי אופי וסגנון שונה וזאת האומנות אך אדבר על כך במאמרים אחרים.
אך יחד עם זאת הבאים לקניות, בהתנהלות בסין חייבים להיות סופר מקצועניים בתחום עיצוב הפנים והתכנון אחרת הולכים לאיבוד, והבית יראה מרושל ובלתי מקצועי ומעוצב, ושלא נדבר על האיכויות שמקצוען ידע להבחין בנקל ולעמוד על המשמר.

מבט אחד מני רבים של שילוב אריחי קרמיקה  - זאת סין

מבט אחד מני רבים של שילוב אריחי קרמיקה  - זאת סין

שפע מוצרים לרכישה של יבוא תכולת בית מסין

בסין בכל עיר תעשייתית ומסחר ישנם רובעים ענקיים המתמחים במוצר אחד. לדוגמא אם בוחרים ברכש קרמיקה אתם מובלים לרובע ענק של יצרנים וסוחרי קרמיקה וחיפויי חוץ, כאשר חנויות הענק המשתרעים על מאות מטרים כל אחת ובעלות כמה קומות ובהן מוצגים לראווה עשרות ומאות חדרי קרמיקה בגדלים אמיתיים המרהיבים ביופיים, קשה לא לעמוד בפיתוי ולעשות ואהוו אחד גדול וכמובן מתפתים לרכוש את המוצרים. אם זה לא מספיק מלהיב קבלת הפנים מרהיבה ומכניסת אורחים, בכניסה תמיד פרוס שטיח אדום, וניצב בר עם שתייה מכל הסוגים מקלה עד חריפה, כיבוד ועוגות שרק המראה עושה את שלו. לא פעם נתקלים באולם הכניסה בזמרת ובלהקה המנעימה את השהייה והרכישה הופכת לחוויה מיוחדת.
הסינים ידועים בקבלת האורחים ובנעימותם נותנים כבוד מיוחד למעצבי הפנים ומאוד ידידותיים, אך זהירות לא לעצבן וחשוב להיות ישרים ונותני כבוד, זכרו כלל חשוב: הכבוד שאתם תיתנו לסינים יחזירו לכם בריבית דה רבית.
באם בחרתם באביזרי אינסטלציה: ברזים כיורים, ארונות אמבטיה, אמבטיות, ג'קוזים, מערכות ספא מפשוטות ועד מפוארות, אסלות, מחממי מגבות ועוד עוברים לאזור אחר ולרובע אחר שם מרוכזים המכירות בבתי כלבו ענקיים שהמגוון שם אדיר ולא פעם קשה לך לעמוד על איכות המוצר ולתהות על קנקנו, מלבד מראה עיניים ולסמוך על מעצבת הפנים הוותיקה שאותה בחרתם ולקחתם לסין. במקרה שאתם נוסעים לבד, תרשמו את חברות האבזרים שנמצאים בבתי המלון בהם אתם שוהים, הדבר במקצת יקל עליכם את התעלומה.
גם בנושא האלומיניום והחלונות, יש שיפור עצום באיכות המוצר לאחרונה, הסינים הבינו שאם רוצים להתחרות בשוק העולמי צריכים לתת ערך לסחורות, והתחילו לעבוד באוטומציה שלא מביישת, למרות שהאלומיניום נשאר אלומיניום סיני.
אם מדברים על תאורה אז זה גדול וענק מקו חשיבה אירופאי או ישראלי. נכנסים לעיירה שרק תאורה, משני צידי הכביש נשקף מראה מרהיב ועוצר נשימה, עשרות בתי כלבו גדולים ומפוארים של תאורה לצד מאות חנויות קטנות ולכולם יש עבודה. המבחר מדהים וכמו כן רמות המחירים מזול ליקר. לקוח מהמניין לא ידע להבחין בין גוף תאורה טוב ובעל ערך לבין גוף תאורה פשוט וללא הצדקה גם במחירו הזול.
רשימה עוד ארוכה מלהכיל ולספר מרהיטים, רהיטי גן ומוצרים לבריכה או לג'קוזי החיצוני ועוד ועוד, אוכל להגיד דבר אחד שהמבחר אדיר ויש לקחת בחשבון למי שהחליט לנסוע זמן נוסף להתלבטויות ולבדיקות ולהשוואות מחירים נוספים – המסתכמים בעוד 4 ימים מעבר לימים שתכננתם וסיכמתם לכם עם היועץ, אחרת תישארו בהרגשה ובחוויה לא מושלמת וחבל.

בחירת אלומיניום במפעל בסין

רכישת חלונות מבודדי רעש וטמפרטורות ותריסים בסין ביבוא אישי

תצוגה של ארון אמבטיה מודרני בעיבוד קוריאן מיוחד משולב מגירות עץ מלא

ארונות אמבטיה בסגנון מלכותי

יעילות היא המוטו של יבוא תכולת בית מסין

רצוי להתכונן נכון לנסיעה, אדם שלא חווה חוויה זאת לא ידע להתכונן נכון גם עם כל הרשימות וההסברים שחברות הליווי מרעיפות עליכם.
הכוונה להתכונן מבחינה מנטאלית אתם נוסעים וטסים אלפי קילומטרים לא רק בכדי לחסוך כסף אלא בכדי לחוות חוויה, של בנייה ושל יצירת ביתכם הייחודי, וזאת המנטרה שצריכה ללוות אתכם, אחרת תפספסו כי גם לרכוש ולקנות מוצרים צריכים את הרוגע והזמן, אחרת תפספסו ותהיו בריצה מטורפת סביב זנבכם ובכך לא תרכשו מחצית מהדברים שתכננתם. כלל ברזל ראשון - לחץ הורס וגורע.
סוד נוסף להצלחתכם במסע חשוב להיות להיות ספונטניים, פשרנים, מאורגנים ונמרצים. כמו כן יש להקשיב ולקבל את הצעות של חברת הליווי שבחרתם, ולמעצבת הפנים המצטרפת אליכם זאת לאחר שבחרתם אותה בקפידה והמתאימה לאישיותכם ולפרויקט, משהי ספונטנית ומבינה עניין שתלווה ותרוץ אתכם, זכרו "יד אלוהים נמצא בפריטים הקטנים".
דבר נוסף להקפיד ללון בקרבת אזור הקניות אחרת תאלצו לנסוע בכל יום נסיעות ארוכות מאוד אשר יבזבזו את זמנכם היקר. זהירות המרחקים עצומים. בערבים הייתי מציעה לקנח במסעדה טובה, ספא מעודן, הצגה, הופעה, אופרה, קונצרט טוב, אטרקציות הנמצאות בסביבה או פשוט בבר אקסלוסיבי - ממליצה על בר אירי טוב. לשכוח לשעתיים שלש מהקניות ולהגיע ביום שלאחריו עם כוחות מחודשים ומחשבות רעננות ויצירתיות.
תגיעו לארץ כבר יחכו לכם טבלאות מסודרות עם כל המוצרים יחד עם תמונות והמחירים ששולמו או ישולמו, מוקפדים ומסודרים. ממליצה עוד בסוף שהייתכם בסין, לבקש דיסק און קי עם המוצרים המצולמים, ובכך להיות מסודרים וכן לבדוק בקפידה את רשימות המוצרים שהזמנתם אותם, מידות ומפרטים טכניים. ובכך יחסך עגמת נפש רב. כמו כן מומלץ להזמין מודד בארץ למדוד את השטחים והמידות המדויקות שנתתם בחנויות לדוגמא ארונות המטבח, ארונות אמבטיה וארונות חדרים ועוד. ורק לאחר מכן לסגור את ההזמנה וליצר את המוצרים, כך תהיה התאמה מלאה למוצרים ותצליחו בעיצוב ביתכם.

אין כל ספק שלאחר קריאת מאמר זה יתעורר בכם הרצון לממש את מחשבותיכם לערוך יבוא תכולת בית מסין - בהצלחה.


קניון בסין לרכישת תכולת בית

קניון אחד מיני רבים - רכישת תכולת בית בסיןמלון לשהייה נעימה ולא יקר בסין

מלון לשהייה נעימה ולא יקר בסין


ליווי אדריכלי בסין