עיצוב בית אחרי אובדן בן או בת הזוג2023-12-16T17:01:15+02:00

התמודדות עיצוב בית לאחר אבדן בן הזוג

עיצוב חדר שינה

עיצוב בית לאחר אבדן בן או בת הזוג

עיצוב פנים לדירתכם אחרי אבדן הינה אחת האפשרויות החמות והמרעננות ליצירת רעננות, התמודדות ויצירת עניין תעסוקה.

עברתם תקופה קשה והכל מתנפץ מולכם, עוברים תהליך של התמודדות לא פשוטה.
בהרבה מקרים יש לבן הזוג מעגל תומך אולם בסופו של יום הוא לבד ועולה הצורך ההישרדותי להסתגלות חדשה,לשיקום, למציאת איזון ולמשמעות בחיים, למציאת עיסוקים ותחביבים שהוזנחו.

הנושא אכן מורכב ולפעמים גם מתסכל ואחת הדרכים להקלה כפי שכתבתי ונוכחתי ברב שנותיי כמעצבת פנים, כמתכננת וכמובילה עשרות פרויקטים ולא פעם אחת נמצאת בסיטואציה של אלמנים ואלמנות שקוראים לי לעיצוב דירתם ושינוי האווירה. ולכן החלטתי לכתוב את המאמר בכדי לעדכן אתכם שאתם לא לבד ברעיון הזה שעובר בראשיכם ולא נותן לכם מנוח.

ואם בשאלה זאת אתם עוסקים, אז כן מותר ורצוי וכמה שתעשו זאת מוקדם יותר תצליחו להתארגן נכון יותר למקום הריק שנותר... וזה לא רק דעתי ודעת לקוחותיי שמצאו את עצמם ביום אחד בהיר מתמודדים עם אבדן, הנושא עניין אותי ולכן ערכתי מחקר וזאת שרציתי להבין מדוע לקוחות מזמינים אותי. ואכן הבנתי שהשינוי מומלץ על דעת בעלי המקצוע השונים בתחום הפסיכולוגיה והדינמיקה החברתית, הפנג שוואי שוואי ועוד.
אכן תורת הפנג שוואי מוסיפה ומדברת רבות על שינוי וניקוי אווירה אנרגטית הנוצרת בעקבות מחלה או סבל הנוצר בחלל הבית במשך תקופה כלשהי והצורך באיזון ושינוי אנרגטי.
אכן עיצוב ושינוי דירתכם עשויה להועיל לכם ולא במעט. יש שמעדיפים חידוש ומהפך בעיצוב הדירה, ויש שכאלה מעדיפים רענון כגון: שינוי התאורה, שינוי המטבח, שינוי הסלון ועוד ועוד.
איך לעצב נכון ולתת מקום לאבדן:

הכוונה מבחינה מנטלית

בואו ואסבר לכם על עשיית הכנה לפני שקוראים למעצב פנים: הכוונה היא להתכונן מבחינה מנטלית. לשאול את עצמכם באיזה שינוי הייתם רוצים וקדימה? וכשמקבלים החלטה או רמז להחלטה מידית להתקשר למעצב פנים מומלץ ולבצע את הרעיון, להפתעתכם כל מה שתתכננו יצליח וזאת על פי ניסיון העשיר שלי.

להיות ספונטניים ומתפשרים

סוד נוסף להצלחתכם במסע שאתם הולכים לעבור זה להיות ספונטניים – להשתדל לפחות – פשרניים ולתת אמון במעצבת הפנים אחרי בחרתם אותה בקפידה והמתאימה לכם ולאישיותכם, משהי ספונטנית ומבינה עניין שתלווה ותרוץ אתכם. היא כבר תדע כיצד להוביל אתכם בדרך הבטוחה אל הצלחת המסע המופלא שאתם תעברו לדירה יפה ועם אנרגיה מחודשת.

בחירת סגנון עיצוב

להתכונן ולבחור סגנון עיצוב שיתאים לכם, אם זה בדפדוף במגזיני האינטרנט השונים או אפילו רצוי להסתובב בחנויות השונות ולראות מה אוהבים ומתחברים.

תכנון נכון של פני המרחב

.לבחון את האפשרויות השונות לשינוי פני המרחב וכמו כן את האפשרויות מבחינה תקציבית וכלכלית. לראות שאתם מפוכסים על ההוצאה התקציבית. טיפ קטן אך גדול: מעצבת פנים טובה תוכל למקסם את פוטנציאל של הדירה ולא במחירים מופקעים לא אחת

לאהוב את מה שבוחרים

אין כמו ליהנות מהעשייה! כאשר מבצעים משהו מתוך אופטימיות ואהבה, המוצר הסופי שמתקבל ניראה סוף הדרך כי פעלתם נכון ואין כל סיבה שלא! ההפעלה והמוטיבציה לעשייה נותנת אנרגיה חיובית ודרבון להתחיל ולעשות עוד דברים או תחביבים שנשכחו.