טיפים עיצוב מסחרי2022-04-17T18:09:28+03:00

טיפים עיצוב מסחרי

מבוא

כל בעל עסק מעוניין לשדר ייחודיות ותדמית נכונה בעיצוב העסק, ובכך להגדיל את היקף המכירות שלו, מטבע הדברים. כלל ברזל חשוב וידוע שהדרך להגשמת מטרות אלו עוברת אצל מעצב פנים מוכשר, המכיר את התחנות השונות שיש לעבור כדי להגיע אל העיצוב המושלם והמתאים ביותר לעסק שלו. אספנו עבורכם מספר טיפים שכדאי לכם לתת עליהם את הדעת לפני שתפצחו במלאכת העיצוב.

אמירה ייחודית של עסק כשאתם באים לעצב

כל חלל עיצוב מסחרי צריך שתהיה לו אמירה ייחודית. כדי להבין מהי האמירה הייחודית של העסק שלכם, נסו להבהיר לעצמכם מה תרצו לשדר. האם העסק שלכם יוקרתי ומפואר או עממי ואותנטי? האם הוא קלסי או שובבי? האם תרצו לשדר ללקוחותיכם שכאן ימצאו את הטרנד החדש ביותר, או אולי שזה המקום שבו נמצאים מוצרים שאיכותם ושמם הולכים לפניהם שנה אחר שנה?

מי קהל היעד שלי?

בהגדרה מדויקת של קהל היעד, אנו למעשה מחדדים את השפה העיצובית כך שתהיה הקולעת ביותר. שפה עיצובית התואמת גיל בוגר יותר איננה אותה השפה שבה נשתמש לעיצוב חלל מסחרי המתאים לבני נוער, והדבר נכון לעתים גם לחתכים שונים של האוכלוסייה.

עיצוב החלל - להראות גדול או מצומצם יותר?

מעצב פנים מקצועי יודע לאתר את נקודות התורפה ואת נקודות החוזק של החלל העומד לרשותו. באופן זה הוא יודע להכין תכנית עיצובית הכוללת את מקסימום החלל שניתן לנצל במקום ומסתירה את נקודות התורפה שלו. לדוגמה, אם החלל גבוה במיוחד ונותן תחושה קרירה של מחסן, ניתן לתלות אובייקטים וגופי תאורה מהתקרה באופן שייצור אשליית תקרה נמוכה יותר. מיקום אסטרטגי של הקופה יכול לדלל את העומס ולאפשר לקהל הקונים להסתובב בחנות בלי להפריע לתור המשלמים.

כיצד אני גורם ללקוחות לקנות כמה שיותר?

בסופו של דבר, המטרה העיקרית שלנו בבואנו לפתוח עסק הוא לגלגל מחזורי מכירות כמה שיותר גדולים. עיצוב החלל באופן מזמין ועיצוב המוצרים הנמכרים בו בצורה הגיונית ונוחה לשליפה היא דרך אחת ועיקרית לגרום ללקוחות לקנות יותר ולהגיע פעם נוספת.

עיצוב תצוגה מסודרת

מקום המעוצב בצורה נעימה אך המראה המתקבל בו הוא של בלאגן ואי סדר הוא מקום המרחיק ממנו קונים. אם מדובר בחנות בגדים, יש צורך להציג את הבגדים השונים בצורה נעימה ומסודרת, שתקל על הלקוח להתרשם ולשלוף את הבגד הרלוונטי. שימוש בבובות חלון ראווה היא דרך נוספת להמחיש כיצד הבגדים נראים בתלת ממד ולא על קולב. בדומה לכך, מסעדות ובתי קפה הם מקומות שחייבים להיות נקיים ומסודרים בכל שעות הפעילות מטעמי בריאות.

לסיכום

הדרך אל העיצוב המושלם ואל בית העסק המצליח שלכם היא דרך חווייתית ומאתגרת. בפגישה עם מעצב פנים מקצועי המבין את צורכי המקום הייחודים שלכם ויודע להפוך אותם ממטרה ערטילאית לעובדות בשטח, כבר מתבצעת מרבית העבודה. בסופו של התהליך תוכלו ליהנות ממקום מעוצב להפליא, נעים, מזמין ומעודכן.טיפים עיצוב מסחרי

טיפים עיצוב מסחריעיצוב חדרי מלון במלון כרמל

עיצוב חדרי מלון במלון כרמל